De beste stiene i nærheten av Ritterstein 114 "R. F. Amsohl"
3,5(14 anmeldelser)
Ritterstein 114 "R. F. Amsohl": Dette området sees best fra stien. Og heldigvis for deg har du 2 stier å velge mellom for å komme deg dit, inkludert stier for Fottur. Planlegg turen din med offisielle stikart samt anmeldelser og bilder fra andre som er like glade i naturen som det du er. Ritterstein 114 "R. F. Amsohl": Leter du etter en utfordring? Velg mellom 2 ruter som er litt vanskeligere. Uansett hvordan du liker å komme deg ut i naturen, er stiene nær Ritterstein 114 "R. F. Amsohl" perfekte for fotturister og friluftsentusiaster.
Høyest rangerte stier
- 3,9 (13)·Vanskelig·36 km·Beregnet 10–11 tVariert rundløype i naturparken Pfälzerwald, Rheinland-Pfalz. Det er to naturperler og tre borgruiner på denne rundløypen, som lett kan gås i to til tre dagsetapper. Ruinene av borgen Diemerstein, som ble bygget før 1216, og ruinene av borgen Frankenstein fra 1100-tallet ligger begge i nærheten av Frankenstein. Senere er det en kort avstikker til ruinene av slottet Beilstein (1100-tallet), og i umiddelbar nærhet ligger naturmonumentet Totenköpfchen. Overnatting er mulig i Fischbach og...
Vanlige spørsmål
Hvor er det beste stedet å gå på fottur i nærheten av Ritterstein 114 "R. F. Amsohl"?
Ifølge brukere fra AllTrails.com er Tre Slottsruiner fra Kaiserslautern den beste fotturen i nærheten av Ritterstein 114 "R. F. Amsohl". Denne turen har en stjernerangering på 3,9 fra 13 anmeldelser. Denne stien er 36,0 km lang, med en høydeøkning på 1 037 m.
Hvilken sti i nærheten av Ritterstein 114 "R. F. Amsohl" er den lengste?
Ifølge AllTrails.com er Tre Slottsruiner fra Kaiserslautern den lengste stien i nærheten av Ritterstein 114 "R. F. Amsohl". Denne stien er etter beregningene 36,0 km lang.
Hvilken sti i nærheten av Ritterstein 114 "R. F. Amsohl" har størst høydeøkning?
Ritterstein 114 "R. F. Amsohl": Med en stigning på 1 037 m har Tre Slottsruiner fra Kaiserslautern størst høydeøkning av alle stiene i området. Stien med nest høyest stigning er Hochspeyer hiking trail 3, med en høydeøkning på 243 m.
Hvilken tursti i nærheten av Ritterstein 114 "R. F. Amsohl" er den mest populære og utfordrende?
Den mest populære og utfordrende turstien i nærheten av Ritterstein 114 "R. F. Amsohl" er Tre Slottsruiner fra Kaiserslautern, med en stjernerangering på 3.9 fra 13 anmeldelser.
Palatinate Forest-Vosges du Nord Biosphere Reserve: Topp severdigheter
Utforsk i Hochspeyer-området
Attraksjoner
Steder av interesse
- Philipps Brunnen
- Kallenbach Brunnen
- Ritterstein 275 «Ruine Frechtenthalerhof»
- Ritterstein 163 «Franzosenwoog»
- Humberg
- Ritterstein 263 «Skogmester Emil Haupt»
- Ritterstein 158 «Meisenkopfersohl»
- Ritterstein 114 "R. F. Amsohl"
- Ritterstein 272 «Hochspeyerbachs kilde»
- Wohnmobilstellplatz Hochspeyer
- Franzosenschanze am Humberg