Explore the most popular forest trails in Slovakia with hand-curated trail maps and driving directions as well as detailed reviews and photos from hikers, campers and nature lovers like you.

hiking
2 months ago

Z Valaskej Dubovej je asi najplynulejší výstup na Choč. Príjemný oddych na Strednej Poľane a potom skoro až štvornožky na vrchol. Za odmenu parádny výhľad. Zostup do Lúčok, bol hodne dramatický a vyčerpávajúci. Žiaľ ani kúpele sme nestihli, zatvárajú o 21.

hiking
2 months ago

Výšľap hore Prosieckou dolinou vie byť osviežujúci aj v horúcom lete. Oceľové laná, reťaze, rebríky a drevené mostíky sú príjemným spestrením a zvládnu ich aj deti. Určite nevynechajte obed vo Veľkom Borovom, ktorý sa Vám prekvapivo rýchlo objaví na stole, aj keď je krčma plná turistov. Na zostup Kvačianskou dolinou si nechajte určite 90 minút, aby ste aspoň 30 minút mohli stráviť na Oblazoch a na nových výhliadkach.

hiking
7 months ago

You can't walk this trail in winter, because then it seems to be part of a skiing resort. We walked an alternate trail of 6 km in the area and it is certainly stunning.

Beautiful trail that connects with a bunch of other routes

walking
Thursday, November 03, 2016

vychádzka v lesoparku

hiking
Tuesday, September 13, 2016

Due to a recent thunderstorm, most of the trail was open without trees, so if the weather is warm, take at least 2 liters of water per person. Waterfalls were worth of seeing and the trail was in good condition.

on Cermel Trail

1 month ago

on Jahodná MTB Trail

1 month ago

hiking
2 months ago