Przejdź do głównej treści

Scheelsberg in the Brekendorfer Forest

6,1kmDługość
144mPrzewyższenie
1,5–2godz.Szacowany czas
Pętla
Odkryj ten 6,1-km szlak w formie pętli w pobliżu Brekendorf, Szlezwik-Holsztyn. Trasa uznawana za miarkowanie wymagający, jej pokonanie zajmuje średnio 1 godz. 35 min.. Szlak idealny dla turystyka piesza i jest mało prawdopodobne, że podczas zwiedzania spotkasz wiele innych osób.
Dostosuj trasę

Najpopularniejsze miejsca

Heidberg
Heidberg
Szczyt
Scheelsberg
Szczyt

Najpopularniejsze miejsca

Heidberg
Heidberg
Szczyt
Scheelsberg
Szczyt
Turystyka piesza
Lasy
Kwiaty
Dzika przyroda

Popularne okresy

Obraz oznaki Plus

Kiedy szlak jest najbardziej ruchliwy?

Unikaj tłumów dzięki tygodniowym i miesięcznym danym o aktywności na szlaku dostarczanym przez naszą społeczność
Logo AllTrails

Wyprawa zaczyna się w aplikacji

Mapy offline, nawigacja, warunki – wszystko w jednym miejscu
Pobierz aplikację AllTrails z App StorePobierz aplikację AllTrails z Google Play

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Scheelsberg in the Brekendorfer Forest – jaka jest prognozowana pogoda w tym tygodniu?

Scheelsberg in the Brekendorfer Forest – przewidywana pogoda na następne 5 dni:
  • pt., 25 września – 17.3 stopni(e)/mżawka
  • sob., 26 września – 18.5 stopni(e)/bezchmurnie
  • niedz., 27 września – 20.2 stopni(e)/bezchmurnie
  • pon., 28 września – 20.2 stopni(e)/mgła
  • wt., 29 września – 20.2 stopni(e)/bezchmurnie

Gdzie znajduje się szlak Scheelsberg in the Brekendorfer Forest?

Scheelsberg in the Brekendorfer Forest to szlak położony w następującej lokalizacji: Hütten Hills Nature Park.

Jak trudny jest szlak Scheelsberg in the Brekendorfer Forest?

Szlak Scheelsberg in the Brekendorfer Forest jest uznawany za umiarkowany, jego długość wynosi 6,1 km, a przewyższenie 144 m. Pokonanie tego szlaku zajmuje średnio 1,5–2 godz.. Na szlakach umiarkowanych często występują stopniowe podejścia lub przeszkody, takie jak skały lub korzenie.

Jakie jest przewyższenie na szlaku Scheelsberg in the Brekendorfer Forest?

Szlak Scheelsberg in the Brekendorfer Forest jest uznawany za umiarkowany, jego długość wynosi 6,1 km, a przewyższenie 144 m. Pokonanie tego szlaku zajmuje średnio 1,5–2 godz.. Na szlakach umiarkowanych często występują stopniowe podejścia lub przeszkody, takie jak skały lub korzenie.

Czy szlak Scheelsberg in the Brekendorfer Forest jest pętlą?

Scheelsberg in the Brekendorfer Forest jest szlakiem w formie pętli, jego długość wynosi 6,1 km, a przewyższenie 144 m. Pokonanie tego szlaku zajmuje średnio 1,5–2 godz.. Szlaki w formie pętli mają ten sam punkt początkowy i końcowy. Będziesz podążać jedną trasą, nie wracając tą samą drogą.

Jak długi jest szlak Scheelsberg in the Brekendorfer Forest?

Scheelsberg in the Brekendorfer Forest jest szlakiem w formie pętli, jego długość wynosi 6,1 km, a przewyższenie 144 m. Pokonanie tego szlaku zajmuje średnio 1,5–2 godz.. Szlaki w formie pętli mają ten sam punkt początkowy i końcowy. Będziesz podążać jedną trasą, nie wracając tą samą drogą.

Czy psy mają wstęp na szlak Scheelsberg in the Brekendorfer Forest?

Prawdopodobnie psy mogą wchodzić na szlak Scheelsberg in the Brekendorfer Forest. Jednak przed wyruszeniem w drogę pamiętaj, aby sprawdzić przepisy.

Czy na szlaku Scheelsberg in the Brekendorfer Forest są lasy?

Tak, szlak Scheelsberg in the Brekendorfer Forest to szlak leśny w rejonie Hütten Hills Nature Park.

Czy na szlaku Scheelsberg in the Brekendorfer Forest są kwiaty?

Tak, wędrowcy zgłaszali różne gatunki dzikich kwiatów na szlaku Scheelsberg in the Brekendorfer Forest, chociaż w zależności od pory roku mogą się one różnić.

Czy na szlaku Scheelsberg in the Brekendorfer Forest można zaobserwować dziką przyrodę?

Tak, wielu wędrowców widziało dziką przyrodę na szlaku Scheelsberg in the Brekendorfer Forest w rejonie Hütten Hills Nature Park. Pamiętaj, aby zawsze obserwować dziką przyrodę z bezpiecznej odległości.
Ostatnio zaktualizowane 23 września 2026 23:53 GMT+0