Przejdź do głównej treści

Flensburg: Südermarkt - Nordertor - Hafen

5,3kmDługość
70mPrzewyższenie
1–1,5godz.Szacowany czas
Pętla
Piękny okrężny spacer w centrum Flensburga w Szlezwiku-Holsztynie. Urozmaicona trasa rozpoczyna się w pasażach handlowych Holmpassagen i prowadzi przez tętniące życiem centrum Flensburga. Spacerujesz wzdłuż Große Straße i nie spiesz się, przechadzając się po pasażach handlowych. Na koniec zawracasz i idziesz do Nordertor, a stamtąd do portu muzealnego i dalej na wschodnią stronę portu rybackiego. Po drodze znajdują się niezliczone miejsca, w których można zatrzymać się na przekąskę, gdzie można odpocząć i obserwować zgiełk miasta. Najważniejsze atrakcje: - Kościół Mariacki - Phänomenta - Nordertor - Muzeum Rybołówstwa - Muzeum stoczni
Ten tekst został przetłumaczony.
Dostosuj trasę
Częściowo utwardzony
Turystyka piesza
Widoki
Miejsca historyczne
Spacery po mieście

Popularne okresy

Obraz oznaki Plus

Kiedy szlak jest najbardziej ruchliwy?

Unikaj tłumów dzięki tygodniowym i miesięcznym danym o aktywności na szlaku dostarczanym przez naszą społeczność
Logo AllTrails

Wyprawa zaczyna się w aplikacji

Mapy offline, nawigacja, warunki – wszystko w jednym miejscu
Pobierz aplikację AllTrails z App StorePobierz aplikację AllTrails z Google Play

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Co warto wiedzieć o tym szlaku?

Skorzystaj z tego 5,3-km szlak w formie pętli w pobliżu Flensburg, Szlezwik-Holsztyn. Trasa uznawana za miarkowanie wymagający, jej pokonanie zajmuje średnio 1 godz. 11 min.. Popularny szlak dla turystyka piesza, ale w spokojniejszych porach dnia nadal można cieszyć się samotnością. Szlak jest otwarty przez cały rok i jest atrakcyjny o każdej porze roku.

Flensburg: Südermarkt - Nordertor - Hafen – jaka jest prognozowana pogoda w tym tygodniu?

Flensburg: Südermarkt - Nordertor - Hafen – przewidywana pogoda na następne 5 dni:
  • sob., 26 września – 17.8 stopni(e)/mgła
  • niedz., 27 września – 20.3 stopni(e)/bezchmurnie
  • pon., 28 września – 19.5 stopni(e)/mżawka
  • wt., 29 września – 20.7 stopni(e)/bezchmurnie
  • śr., 30 września – 19.1 stopni(e)/bezchmurnie

Gdzie znajduje się szlak Flensburg: Südermarkt - Nordertor - Hafen?

Flensburg: Südermarkt - Nordertor - Hafen to szlak położony w następującej lokalizacji: Flensburg, Szlezwik-Holsztyn, Niemcy.

Jak trudny jest szlak Flensburg: Südermarkt - Nordertor - Hafen?

Szlak Flensburg: Südermarkt - Nordertor - Hafen jest uznawany za umiarkowany, jego długość wynosi 5,3 km, a przewyższenie 70 m. Pokonanie tego szlaku zajmuje średnio 1–1,5 godz.. Na szlakach umiarkowanych często występują stopniowe podejścia lub przeszkody, takie jak skały lub korzenie.

Jakie jest przewyższenie na szlaku Flensburg: Südermarkt - Nordertor - Hafen?

Szlak Flensburg: Südermarkt - Nordertor - Hafen jest uznawany za umiarkowany, jego długość wynosi 5,3 km, a przewyższenie 70 m. Pokonanie tego szlaku zajmuje średnio 1–1,5 godz.. Na szlakach umiarkowanych często występują stopniowe podejścia lub przeszkody, takie jak skały lub korzenie.

Czy szlak Flensburg: Südermarkt - Nordertor - Hafen jest pętlą?

Flensburg: Südermarkt - Nordertor - Hafen jest szlakiem w formie pętli, jego długość wynosi 5,3 km, a przewyższenie 70 m. Pokonanie tego szlaku zajmuje średnio 1–1,5 godz.. Szlaki w formie pętli mają ten sam punkt początkowy i końcowy. Będziesz podążać jedną trasą, nie wracając tą samą drogą.

Jak długi jest szlak Flensburg: Südermarkt - Nordertor - Hafen?

Flensburg: Südermarkt - Nordertor - Hafen jest szlakiem w formie pętli, jego długość wynosi 5,3 km, a przewyższenie 70 m. Pokonanie tego szlaku zajmuje średnio 1–1,5 godz.. Szlaki w formie pętli mają ten sam punkt początkowy i końcowy. Będziesz podążać jedną trasą, nie wracając tą samą drogą.

Czy psy mają wstęp na szlak Flensburg: Südermarkt - Nordertor - Hafen?

Prawdopodobnie psy mogą wchodzić na szlak Flensburg: Südermarkt - Nordertor - Hafen. Jednak przed wyruszeniem w drogę pamiętaj, aby sprawdzić przepisy.

Kiedy jest najlepszy czas w roku na wędrówkę na szlaku Flensburg: Südermarkt - Nordertor - Hafen?

Szlak Flensburg: Südermarkt - Nordertor - Hafen jest otwarty przez cały rok i jest atrakcyjny o każdej porze roku.

Jak zatłoczony jest szlak Flensburg: Südermarkt - Nordertor - Hafen?

Według wędrowców szlak Flensburg: Südermarkt - Nordertor - Hafen jest zwykle dość zatłoczony. Szlak Flensburg: Südermarkt - Nordertor - Hafen jest otwarty przez cały rok i jest atrakcyjny o każdej porze roku.

Czy na szlaku Flensburg: Südermarkt - Nordertor - Hafen są malownicze widoki?

Tak, Knotenstation znajduje się na szlaku Flensburg: Südermarkt - Nordertor - Hafen.

Czy szlak Flensburg: Südermarkt - Nordertor - Hafen jest utwardzony?

Tak, według wędrowców szlak Flensburg: Südermarkt - Nordertor - Hafen jest częściowo utwardzony.

Czy szlak Flensburg: Südermarkt - Nordertor - Hafen to spacer po mieście?

Tak, szlak Flensburg: Südermarkt - Nordertor - Hafen to spacer po mieście Flensburg, Szlezwik-Holsztyn, Niemcy.
Ostatnio zaktualizowane 23 września 2026 23:30 GMT+0