Spacer po plaży Dagebüll
3,7kmDługość
19mPrzewyższenie
0,5–1godz.Szacowany czas
Pętla
Wyrusz na ten 3,7-km szlak w formie pętli w pobliżu Dagebüll, Szlezwik-Holsztyn. Trasa uznawana za miarkowanie wymagający, jej pokonanie zajmuje średnio 43 min.. Szlak idealny dla turystyka piesza i jest mało prawdopodobne, że podczas zwiedzania spotkasz wiele innych osób.
Najpopularniejsze miejsca
Beach Dagebüll
Plaża
Badestrand Dagebüll
Plaża
Wohnmobilstellplatz Dagebüll
Kemping
Najpopularniejsze miejsca
Beach Dagebüll
Plaża
Badestrand Dagebüll
Plaża
Wohnmobilstellplatz Dagebüll
Kemping
Popularne okresy
Kiedy szlak jest najbardziej ruchliwy?
Unikaj tłumów dzięki tygodniowym i miesięcznym danym o aktywności na szlaku dostarczanym przez naszą społecznośćNajlepsze szlaki w pobliżu
Najczęściej zadawane pytania (FAQ)
Spacer po plaży Dagebüll – jaka jest prognozowana pogoda w tym tygodniu?
Spacer po plaży Dagebüll – przewidywana pogoda na następne 5 dni:
- czw., 24 września – 16.6 stopni(e)/sereno
- pt., 25 września – 16.4 stopni(e)/pioggerella
- sob., 26 września – 17.7 stopni(e)/nebbia
- niedz., 27 września – 20.4 stopni(e)/sereno
- pon., 28 września – 18.4 stopni(e)/nebbia
Gdzie znajduje się szlak Spacer po plaży Dagebüll?
Spacer po plaży Dagebüll to szlak położony w następującej lokalizacji: Dagebüll, Szlezwik-Holsztyn, Niemcy.
Jak trudny jest szlak Spacer po plaży Dagebüll?
Szlak Spacer po plaży Dagebüll jest uznawany za umiarkowany, jego długość wynosi 3,7 km, a przewyższenie 19 m. Pokonanie tego szlaku zajmuje średnio 0,5–1 godz.. Na szlakach umiarkowanych często występują stopniowe podejścia lub przeszkody, takie jak skały lub korzenie.
Jakie jest przewyższenie na szlaku Spacer po plaży Dagebüll?
Szlak Spacer po plaży Dagebüll jest uznawany za umiarkowany, jego długość wynosi 3,7 km, a przewyższenie 19 m. Pokonanie tego szlaku zajmuje średnio 0,5–1 godz.. Na szlakach umiarkowanych często występują stopniowe podejścia lub przeszkody, takie jak skały lub korzenie.
Czy szlak Spacer po plaży Dagebüll jest pętlą?
Spacer po plaży Dagebüll jest szlakiem w formie pętli, jego długość wynosi 3,7 km, a przewyższenie 19 m. Pokonanie tego szlaku zajmuje średnio 0,5–1 godz.. Szlaki w formie pętli mają ten sam punkt początkowy i końcowy. Będziesz podążać jedną trasą, nie wracając tą samą drogą.
Jak długi jest szlak Spacer po plaży Dagebüll?
Spacer po plaży Dagebüll jest szlakiem w formie pętli, jego długość wynosi 3,7 km, a przewyższenie 19 m. Pokonanie tego szlaku zajmuje średnio 0,5–1 godz.. Szlaki w formie pętli mają ten sam punkt początkowy i końcowy. Będziesz podążać jedną trasą, nie wracając tą samą drogą.
Czy psy mają wstęp na szlak Spacer po plaży Dagebüll?
Prawdopodobnie psy mogą wchodzić na szlak Spacer po plaży Dagebüll. Jednak przed wyruszeniem w drogę pamiętaj, aby sprawdzić przepisy.
Czy na szlaku Spacer po plaży Dagebüll są plaże?
Tak, szlak Spacer po plaży Dagebüll znajduje się w pobliżu następujących ciekawych miejsc: Beach Dagebüll i Badestrand Dagebüll.
Czy szlak Spacer po plaży Dagebüll jest utwardzony?
Tak, według wędrowców, szlak Spacer po plaży Dagebüll jest utwardzony.
Czy na szlaku Spacer po plaży Dagebüll można zaobserwować dziką przyrodę?
Tak, wielu wędrowców widziało dziką przyrodę na szlaku Spacer po plaży Dagebüll. Pamiętaj, aby zawsze obserwować dziką przyrodę z bezpiecznej odległości.
Ostatnio zaktualizowane 22 września 2026 01:48 GMT+0