Gröditz - Spansberg - Tiefenau
13kmDługość
161mPrzewyższenie
3–3,5godz.Szacowany czas
Pętla
Urozmaicona trasa w Gröditz w Saksonii.
Wycieczka rozpoczyna się na stacji kolejowej Grödlitz. Towarzyszyć Ci będzie wiele pięknych widoków na lokalne naturalne krajobrazy, zwłaszcza Wielki Staw, który napotkasz po drodze.
Najważniejsze atrakcje wycieczki:
- Wspaniałe widoki
- Zróżnicowany naturalny krajobraz
- Lokalna flora i fauna
- Krajobrazy stawów
Ten tekst został przetłumaczony.
Najpopularniejsze miejsca
Kleine Röder
Rzeka
Geißlitz (Röderkanal)
Rzeka
Najpopularniejsze miejsca
Kleine Röder
Rzeka
Geißlitz (Röderkanal)
Rzeka
Popularne okresy
Kiedy szlak jest najbardziej ruchliwy?
Unikaj tłumów dzięki tygodniowym i miesięcznym danym o aktywności na szlaku dostarczanym przez naszą społecznośćNajlepsze szlaki w pobliżu
Najczęściej zadawane pytania (FAQ)
Co warto wiedzieć o tym szlaku?
Odkryj ten 13,0-km szlak w formie pętli w pobliżu Gröditz, Saksonia. Trasa uznawana za miarkowanie wymagający, jej pokonanie zajmuje średnio 2 godz. 51 min.. Szlak idealny dla turystyka piesza i bieganie i jest mało prawdopodobne, że podczas zwiedzania spotkasz wiele innych osób.
Gröditz - Spansberg - Tiefenau – jaka jest prognozowana pogoda w tym tygodniu?
Gröditz - Spansberg - Tiefenau – przewidywana pogoda na następne 5 dni:
- śr., 23 września – 14.5 stopni(e)/przelotne deszcze
- czw., 24 września – 16 stopni(e)/bezchmurnie
- pt., 25 września – 19 stopni(e)/bezchmurnie
- sob., 26 września – 20.8 stopni(e)/bezchmurnie
- niedz., 27 września – 25.2 stopni(e)/bezchmurnie
Gdzie znajduje się szlak Gröditz - Spansberg - Tiefenau?
Gröditz - Spansberg - Tiefenau to szlak położony w następującej lokalizacji: Gröditz, Saksonia, Niemcy.
Jak trudny jest szlak Gröditz - Spansberg - Tiefenau?
Szlak Gröditz - Spansberg - Tiefenau jest uznawany za umiarkowany, jego długość wynosi 13 km, a przewyższenie 161 m. Pokonanie tego szlaku zajmuje średnio 3–3,5 godz.. Na szlakach umiarkowanych często występują stopniowe podejścia lub przeszkody, takie jak skały lub korzenie.
Jakie jest przewyższenie na szlaku Gröditz - Spansberg - Tiefenau?
Szlak Gröditz - Spansberg - Tiefenau jest uznawany za umiarkowany, jego długość wynosi 13 km, a przewyższenie 161 m. Pokonanie tego szlaku zajmuje średnio 3–3,5 godz.. Na szlakach umiarkowanych często występują stopniowe podejścia lub przeszkody, takie jak skały lub korzenie.
Czy szlak Gröditz - Spansberg - Tiefenau jest pętlą?
Gröditz - Spansberg - Tiefenau jest szlakiem w formie pętli, jego długość wynosi 13 km, a przewyższenie 161 m. Pokonanie tego szlaku zajmuje średnio 3–3,5 godz.. Szlaki w formie pętli mają ten sam punkt początkowy i końcowy. Będziesz podążać jedną trasą, nie wracając tą samą drogą.
Jak długi jest szlak Gröditz - Spansberg - Tiefenau?
Gröditz - Spansberg - Tiefenau jest szlakiem w formie pętli, jego długość wynosi 13 km, a przewyższenie 161 m. Pokonanie tego szlaku zajmuje średnio 3–3,5 godz.. Szlaki w formie pętli mają ten sam punkt początkowy i końcowy. Będziesz podążać jedną trasą, nie wracając tą samą drogą.
Czy psy mają wstęp na szlak Gröditz - Spansberg - Tiefenau?
Prawdopodobnie psy mogą wchodzić na szlak Gröditz - Spansberg - Tiefenau. Jednak przed wyruszeniem w drogę pamiętaj, aby sprawdzić przepisy.
Czy na szlaku Gröditz - Spansberg - Tiefenau są rzeki?
Tak, szlak Gröditz - Spansberg - Tiefenau znajduje się w pobliżu następujących ciekawych miejsc: Kleine Röder i Geißlitz (Röderkanal).
Czy szlak Gröditz - Spansberg - Tiefenau jest utwardzony?
Tak, według wędrowców szlak Gröditz - Spansberg - Tiefenau jest częściowo utwardzony.
Czy na szlaku Gröditz - Spansberg - Tiefenau są lasy?
Tak, szlak Gröditz - Spansberg - Tiefenau to szlak leśny.
Czy na szlaku Gröditz - Spansberg - Tiefenau są kwiaty?
Tak, wędrowcy zgłaszali różne gatunki dzikich kwiatów na szlaku Gröditz - Spansberg - Tiefenau, chociaż w zależności od pory roku mogą się one różnić.
Czy na szlaku Gröditz - Spansberg - Tiefenau można zaobserwować dziką przyrodę?
Tak, wielu wędrowców widziało dziką przyrodę na szlaku Gröditz - Spansberg - Tiefenau. Pamiętaj, aby zawsze obserwować dziką przyrodę z bezpiecznej odległości.
Ostatnio zaktualizowane 20 września 2026 00:38 GMT+0