Przejdź do głównej treści

Von Mertesdorf nach Kasel

7,6kmDługość
220mPrzewyższenie
2–2,5godz.Szacowany czas
Pętla
Sprawdź ten 7,6-km szlak w formie pętli w pobliżu Mertesdorf, Nadrenia-Palatynat. Trasa uznawana za miarkowanie wymagający, jej pokonanie zajmuje średnio 2 godz. 6 min.. Szlak idealny dla turystyka piesza i bieganie i jest mało prawdopodobne, że podczas zwiedzania spotkasz wiele innych osób. Psy są mile widziane, ale muszą być trzymane na smyczy.
Dostosuj trasę
Psy na smyczy
Turystyka piesza
Bieganie
Lasy
Rzeki
Widoki
Miejsca historyczne

Popularne okresy

Obraz oznaki Plus

Kiedy szlak jest najbardziej ruchliwy?

Unikaj tłumów dzięki tygodniowym i miesięcznym danym o aktywności na szlaku dostarczanym przez naszą społeczność
Logo AllTrails

Wyprawa zaczyna się w aplikacji

Mapy offline, nawigacja, warunki – wszystko w jednym miejscu
Pobierz aplikację AllTrails z App StorePobierz aplikację AllTrails z Google Play

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Von Mertesdorf nach Kasel – jaka jest prognozowana pogoda w tym tygodniu?

Von Mertesdorf nach Kasel – przewidywana pogoda na następne 5 dni:
  • pt., 25 września – 26.6 stopni(e)/bezchmurnie
  • sob., 26 września – 27.2 stopni(e)/bezchmurnie
  • niedz., 27 września – 27.9 stopni(e)/bezchmurnie
  • pon., 28 września – 29.6 stopni(e)/bezchmurnie
  • wt., 29 września – 28.1 stopni(e)/bezchmurnie

Gdzie znajduje się szlak Von Mertesdorf nach Kasel?

Von Mertesdorf nach Kasel to szlak położony w następującej lokalizacji: Mertesdorf, Nadrenia-Palatynat, Niemcy.

Jak trudny jest szlak Von Mertesdorf nach Kasel?

Szlak Von Mertesdorf nach Kasel jest uznawany za umiarkowany, jego długość wynosi 7,6 km, a przewyższenie 220 m. Pokonanie tego szlaku zajmuje średnio 2–2,5 godz.. Na szlakach umiarkowanych często występują stopniowe podejścia lub przeszkody, takie jak skały lub korzenie.

Jakie jest przewyższenie na szlaku Von Mertesdorf nach Kasel?

Szlak Von Mertesdorf nach Kasel jest uznawany za umiarkowany, jego długość wynosi 7,6 km, a przewyższenie 220 m. Pokonanie tego szlaku zajmuje średnio 2–2,5 godz.. Na szlakach umiarkowanych często występują stopniowe podejścia lub przeszkody, takie jak skały lub korzenie.

Czy szlak Von Mertesdorf nach Kasel jest pętlą?

Von Mertesdorf nach Kasel jest szlakiem w formie pętli, jego długość wynosi 7,6 km, a przewyższenie 220 m. Pokonanie tego szlaku zajmuje średnio 2–2,5 godz.. Szlaki w formie pętli mają ten sam punkt początkowy i końcowy. Będziesz podążać jedną trasą, nie wracając tą samą drogą.

Jak długi jest szlak Von Mertesdorf nach Kasel?

Von Mertesdorf nach Kasel jest szlakiem w formie pętli, jego długość wynosi 7,6 km, a przewyższenie 220 m. Pokonanie tego szlaku zajmuje średnio 2–2,5 godz.. Szlaki w formie pętli mają ten sam punkt początkowy i końcowy. Będziesz podążać jedną trasą, nie wracając tą samą drogą.

Czy psy mają wstęp na szlak Von Mertesdorf nach Kasel?

Tak, psy mogą wchodzić na szlak Von Mertesdorf nach Kasel, ale muszą być trzymane na smyczy.

Czy na szlaku Von Mertesdorf nach Kasel są lasy?

Tak, szlak Von Mertesdorf nach Kasel to szlak leśny.
Ostatnio zaktualizowane 24 września 2026 01:07 GMT+0