Lahnwe von Nassau nach Bad Ems
8,4kmDługość
287mPrzewyższenie
2,5–3godz.Szacowany czas
Z punktu do punktu
Miło spędź czas na tym 8,4-km szlak „z punktu do punktu” w pobliżu Nassau, Nadrenia-Palatynat. Trasa uznawana za miarkowanie wymagający, jej pokonanie zajmuje średnio 2 godz. 29 min.. Bardzo popularny obszar dla Biwakowanie, turystyka piesza oraz bieganie, więc podczas zwiedzania prawdopodobnie spotkasz innych ludzi. Psy są mile widziane, ale muszą być trzymane na smyczy.
Najpopularniejsze miejsca
Unteres Lahntal
Dolina
Burgberg
Szczyt
Stein'sches Schloss
Zamek
Mainzer Haus
Dwór
Burg Stein
Zamek
Campingplatz Dausenau
Kemping
Grauer Turm
Wieża
Wohnmobilstellplatz Nassau
Kemping
Steinsches Schloss
Zamek
Campingplatz Bad Ems
Kemping
Popularne okresy
Kiedy szlak jest najbardziej ruchliwy?
Unikaj tłumów dzięki tygodniowym i miesięcznym danym o aktywności na szlaku dostarczanym przez naszą społecznośćNajlepsze szlaki w pobliżu
Najczęściej zadawane pytania (FAQ)
Lahnwe von Nassau nach Bad Ems – jaka jest prognozowana pogoda w tym tygodniu?
Lahnwe von Nassau nach Bad Ems – przewidywana pogoda na następne 5 dni:
- sob., 26 września – 26.4 stopni(e)/bezchmurnie
- niedz., 27 września – 28.1 stopni(e)/bezchmurnie
- pon., 28 września – 28.5 stopni(e)/bezchmurnie
- wt., 29 września – 27.5 stopni(e)/bezchmurnie
- śr., 30 września – 21.5 stopni(e)/przelotne deszcze
Gdzie znajduje się szlak Lahnwe von Nassau nach Bad Ems?
Lahnwe von Nassau nach Bad Ems to szlak położony w następującej lokalizacji: Nassau Nature Park.
Jak trudny jest szlak Lahnwe von Nassau nach Bad Ems?
Szlak Lahnwe von Nassau nach Bad Ems jest uznawany za umiarkowany, jego długość wynosi 8,4 km, a przewyższenie 287 m. Pokonanie tego szlaku zajmuje średnio 2,5–3 godz.. Na szlakach umiarkowanych często występują stopniowe podejścia lub przeszkody, takie jak skały lub korzenie.
Jakie jest przewyższenie na szlaku Lahnwe von Nassau nach Bad Ems?
Szlak Lahnwe von Nassau nach Bad Ems jest uznawany za umiarkowany, jego długość wynosi 8,4 km, a przewyższenie 287 m. Pokonanie tego szlaku zajmuje średnio 2,5–3 godz.. Na szlakach umiarkowanych często występują stopniowe podejścia lub przeszkody, takie jak skały lub korzenie.
Czy szlak Lahnwe von Nassau nach Bad Ems jest szlakiem typu „z punktu do punktu”?
Lahnwe von Nassau nach Bad Ems jest szlakiem z punktu do punktu, jego długość wynosi 8,4 km, a przewyższenie 287 m. Pokonanie tego szlaku zajmuje średnio 2,5–3 godz.. Trasy z punktu do punktu mają różne punkty początkowe i końcowe. Długość szlaku odnosi się do trasy w jedną stronę. Pamiętaj, aby zaplanować transport, korzystając z tras z punktu do punktu!
Jak długi jest szlak Lahnwe von Nassau nach Bad Ems?
Lahnwe von Nassau nach Bad Ems jest szlakiem z punktu do punktu, jego długość wynosi 8,4 km, a przewyższenie 287 m. Pokonanie tego szlaku zajmuje średnio 2,5–3 godz.. Trasy z punktu do punktu mają różne punkty początkowe i końcowe. Długość szlaku odnosi się do trasy w jedną stronę. Pamiętaj, aby zaplanować transport, korzystając z tras z punktu do punktu!
Czy psy mają wstęp na szlak Lahnwe von Nassau nach Bad Ems?
Tak, psy mogą wchodzić na szlak Lahnwe von Nassau nach Bad Ems, ale muszą być trzymane na smyczy.
Czy na szlaku Lahnwe von Nassau nach Bad Ems dozwolone jest biwakowanie?
Biwakowanie jest dozwolone na szlaku Lahnwe von Nassau nach Bad Ems w rejonie Nassau Nature Park. Infrastruktura biwakowa jest zróżnicowana i może obejmować kempingi, biwakowanie na dziko, chatki lub zakwaterowanie w mieście. Zawsze warto jednak sprawdzić, czy nie jest wymagane zezwolenie.
Czy szlak Lahnwe von Nassau nach Bad Ems jest utwardzony?
Tak, według wędrowców, szlak Lahnwe von Nassau nach Bad Ems jest utwardzony.
Czy na szlaku Lahnwe von Nassau nach Bad Ems są lasy?
Tak, szlak Lahnwe von Nassau nach Bad Ems to szlak leśny w rejonie Nassau Nature Park.
Ostatnio zaktualizowane 20 września 2026 04:05 GMT+0