Przejdź do głównej treści

Kölner Weg Etappe 10: Unnau/Korb - Bad Marienberg

11,1kmDługość
455mPrzewyższenie
3,5–4godz.Szacowany czas
Z punktu do punktu
Naturalny odcinek długodystansowego szlaku turystycznego Kölner Weg Ta urozmaicona wędrówka przez góry i doliny oferuje zapierające dech w piersiach widoki. Przez lasy, łąki i pola, szlak prowadzi przez zróżnicowane krajobrazy. Do tego etapu można dotrzeć pociągiem i autobusem. Najważniejsze atrakcje: -Park Bazaltowy -pastwisko bydła Bölsberg -Grossen Wolfstein
Ten tekst został przetłumaczony.
Dostosuj trasę
Logo AllTrails

Wyprawa zaczyna się w aplikacji

Mapy offline, nawigacja, warunki – wszystko w jednym miejscu
Pobierz aplikację AllTrails z App StorePobierz aplikację AllTrails z Google Play

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Co warto wiedzieć o tym szlaku?

Wypróbuj ten 11,1-km szlak „z punktu do punktu” w pobliżu Unnau, Nadrenia-Palatynat. Trasa uznawana za miarkowanie wymagający, jej pokonanie zajmuje średnio 3 godz. 17 min.. Popularny szlak dla Turystyka z plecakiem i turystyka piesza, ale w spokojniejszych porach dnia nadal można cieszyć się samotnością.

Kölner Weg Etappe 10: Unnau/Korb - Bad Marienberg – jaka jest prognozowana pogoda w tym tygodniu?

Kölner Weg Etappe 10: Unnau/Korb - Bad Marienberg – przewidywana pogoda na następne 5 dni:
  • sob., 26 września – 22.9 stopni(e)/bezchmurnie
  • niedz., 27 września – 25.2 stopni(e)/bezchmurnie
  • pon., 28 września – 24.4 stopni(e)/bezchmurnie
  • wt., 29 września – 25 stopni(e)/bezchmurnie
  • śr., 30 września – 22.9 stopni(e)/mżawka

Gdzie znajduje się szlak Kölner Weg Etappe 10: Unnau/Korb - Bad Marienberg?

Kölner Weg Etappe 10: Unnau/Korb - Bad Marienberg to szlak położony w następującej lokalizacji: Geopark Westerwald-Lahn-Taunus.

Jak trudny jest szlak Kölner Weg Etappe 10: Unnau/Korb - Bad Marienberg?

Szlak Kölner Weg Etappe 10: Unnau/Korb - Bad Marienberg jest uznawany za umiarkowany, jego długość wynosi 11,1 km, a przewyższenie 455 m. Pokonanie tego szlaku zajmuje średnio 3,5–4 godz.. Na szlakach umiarkowanych często występują stopniowe podejścia lub przeszkody, takie jak skały lub korzenie.

Jakie jest przewyższenie na szlaku Kölner Weg Etappe 10: Unnau/Korb - Bad Marienberg?

Szlak Kölner Weg Etappe 10: Unnau/Korb - Bad Marienberg jest uznawany za umiarkowany, jego długość wynosi 11,1 km, a przewyższenie 455 m. Pokonanie tego szlaku zajmuje średnio 3,5–4 godz.. Na szlakach umiarkowanych często występują stopniowe podejścia lub przeszkody, takie jak skały lub korzenie.

Czy szlak Kölner Weg Etappe 10: Unnau/Korb - Bad Marienberg jest szlakiem typu „z punktu do punktu”?

Kölner Weg Etappe 10: Unnau/Korb - Bad Marienberg jest szlakiem z punktu do punktu, jego długość wynosi 11,1 km, a przewyższenie 455 m. Pokonanie tego szlaku zajmuje średnio 3,5–4 godz.. Trasy z punktu do punktu mają różne punkty początkowe i końcowe. Długość szlaku odnosi się do trasy w jedną stronę. Pamiętaj, aby zaplanować transport, korzystając z tras z punktu do punktu!

Jak długi jest szlak Kölner Weg Etappe 10: Unnau/Korb - Bad Marienberg?

Kölner Weg Etappe 10: Unnau/Korb - Bad Marienberg jest szlakiem z punktu do punktu, jego długość wynosi 11,1 km, a przewyższenie 455 m. Pokonanie tego szlaku zajmuje średnio 3,5–4 godz.. Trasy z punktu do punktu mają różne punkty początkowe i końcowe. Długość szlaku odnosi się do trasy w jedną stronę. Pamiętaj, aby zaplanować transport, korzystając z tras z punktu do punktu!

Czy psy mają wstęp na szlak Kölner Weg Etappe 10: Unnau/Korb - Bad Marienberg?

Prawdopodobnie psy mogą wchodzić na szlak Kölner Weg Etappe 10: Unnau/Korb - Bad Marienberg. Jednak przed wyruszeniem w drogę pamiętaj, aby sprawdzić przepisy.

Czy na szlaku Kölner Weg Etappe 10: Unnau/Korb - Bad Marienberg są malownicze widoki?

Tak, Hedwigsturm znajduje się na szlaku Kölner Weg Etappe 10: Unnau/Korb - Bad Marienberg.

Czy na szlaku Kölner Weg Etappe 10: Unnau/Korb - Bad Marienberg dozwolone są wędrówki z plecakiem?

Wędrówki z plecakiem są dozwolone na szlaku Kölner Weg Etappe 10: Unnau/Korb - Bad Marienberg. Szlaki na wędrówki z plecakiem są zazwyczaj dłuższe i często są to szlaki z punktu do punktu. Infrastruktura biwakowa jest zróżnicowana i może obejmować kempingi, biwakowanie na dziko, chatki lub zakwaterowanie w mieście. Zawsze warto jednak sprawdzić, czy nie jest wymagane zezwolenie.

Czy na szlaku Kölner Weg Etappe 10: Unnau/Korb - Bad Marienberg są lasy?

Tak, szlak Kölner Weg Etappe 10: Unnau/Korb - Bad Marienberg to szlak leśny w rejonie Geopark Westerwald-Lahn-Taunus.

Czy na szlaku Kölner Weg Etappe 10: Unnau/Korb - Bad Marienberg można zaobserwować dziką przyrodę?

Tak, wielu wędrowców widziało dziką przyrodę na szlaku Kölner Weg Etappe 10: Unnau/Korb - Bad Marienberg w rejonie Geopark Westerwald-Lahn-Taunus. Pamiętaj, aby zawsze obserwować dziką przyrodę z bezpiecznej odległości.
Ostatnio zaktualizowane 15 września 2026 00:32 GMT+0