Von Sundern zur Burg Grevenstein
16,7kmDługość
586mPrzewyższenie
5,5–6godz.Szacowany czas
Z punktu do punktu
Wyrusz na ten 16,7-km szlak „z punktu do punktu” w pobliżu Meschede, Nadrenia Północna-Westfalia. Trasa uznawana za wymagający, jej pokonanie zajmuje średnio 5 godz. 16 min.. Szlak idealny dla turystyka piesza i jest mało prawdopodobne, że podczas zwiedzania spotkasz wiele innych osób.
Najpopularniejsze miejsca
Kahlenberg
Szczyt
Hoher Hagen
Szczyt
Auf der Heide
Szczyt
Öl-Mühle
Źródło
Grevensteiner Burgmannshof
Zamek
Najpopularniejsze miejsca
Kahlenberg
Szczyt
Hoher Hagen
Szczyt
Auf der Heide
Szczyt
Öl-Mühle
Źródło
Grevensteiner Burgmannshof
Zamek
Popularne okresy
Kiedy szlak jest najbardziej ruchliwy?
Unikaj tłumów dzięki tygodniowym i miesięcznym danym o aktywności na szlaku dostarczanym przez naszą społecznośćNajlepsze szlaki w pobliżu
Najczęściej zadawane pytania (FAQ)
Von Sundern zur Burg Grevenstein – jaka jest prognozowana pogoda w tym tygodniu?
Von Sundern zur Burg Grevenstein – przewidywana pogoda na następne 5 dni:
- sob., 26 września – 22.3 stopni(e)/bezchmurnie
- niedz., 27 września – 25.4 stopni(e)/bezchmurnie
- pon., 28 września – 25.4 stopni(e)/bezchmurnie
- wt., 29 września – 25.6 stopni(e)/bezchmurnie
- śr., 30 września – 23.8 stopni(e)/mżawka
Gdzie znajduje się szlak Von Sundern zur Burg Grevenstein?
Von Sundern zur Burg Grevenstein to szlak położony w następującej lokalizacji: Sauerland-Rothaargebirge Nature Park.
Jak trudny jest szlak Von Sundern zur Burg Grevenstein?
Szlak Von Sundern zur Burg Grevenstein jest uznawany za trudny, jego długość wynosi 16,7 km, a przewyższenie 586 m. Pokonanie tego szlaku zajmuje średnio 5,5–6 godz.. Trudne szlaki zwykle obejmują większy dystans, mogą mieć długie lub strome podejścia lub trudniejsze przeszkody.
Jakie jest przewyższenie na szlaku Von Sundern zur Burg Grevenstein?
Szlak Von Sundern zur Burg Grevenstein jest uznawany za trudny, jego długość wynosi 16,7 km, a przewyższenie 586 m. Pokonanie tego szlaku zajmuje średnio 5,5–6 godz.. Trudne szlaki zwykle obejmują większy dystans, mogą mieć długie lub strome podejścia lub trudniejsze przeszkody.
Czy szlak Von Sundern zur Burg Grevenstein jest szlakiem typu „z punktu do punktu”?
Von Sundern zur Burg Grevenstein jest szlakiem z punktu do punktu, jego długość wynosi 16,7 km, a przewyższenie 586 m. Pokonanie tego szlaku zajmuje średnio 5,5–6 godz.. Trasy z punktu do punktu mają różne punkty początkowe i końcowe. Długość szlaku odnosi się do trasy w jedną stronę. Pamiętaj, aby zaplanować transport, korzystając z tras z punktu do punktu!
Jak długi jest szlak Von Sundern zur Burg Grevenstein?
Von Sundern zur Burg Grevenstein jest szlakiem z punktu do punktu, jego długość wynosi 16,7 km, a przewyższenie 586 m. Pokonanie tego szlaku zajmuje średnio 5,5–6 godz.. Trasy z punktu do punktu mają różne punkty początkowe i końcowe. Długość szlaku odnosi się do trasy w jedną stronę. Pamiętaj, aby zaplanować transport, korzystając z tras z punktu do punktu!
Czy psy mają wstęp na szlak Von Sundern zur Burg Grevenstein?
Prawdopodobnie psy mogą wchodzić na szlak Von Sundern zur Burg Grevenstein. Jednak przed wyruszeniem w drogę pamiętaj, aby sprawdzić przepisy.
Czy szlak Von Sundern zur Burg Grevenstein jest utwardzony?
Tak, według wędrowców szlak Von Sundern zur Burg Grevenstein jest częściowo utwardzony.
Czy na szlaku Von Sundern zur Burg Grevenstein są lasy?
Tak, szlak Von Sundern zur Burg Grevenstein to szlak leśny w rejonie Sauerland-Rothaargebirge Nature Park.
Ostatnio zaktualizowane 4 września 2026 22:39 GMT+0