Drei Spitzen - Mönchgut Rügen
49,7kmDługość
430mPrzewyższenie
Pętla
Malownicza, naturalna trasa rowerowa w pobliżu Baabe, Meklemburgia-Pomorze Przednie.
Ta wspaniała trasa rowerowa prowadzi przez piękne wioski rybackie nad Mönchgut
do nadbałtyckich kurortów Thiessow, Göhren, Baabe i Sellin. Jedzie się głównie wzdłuż pól i łąk. Co jakiś czas mija się mniejsze wioski z lokalnymi zabytkami kultury i historii.
Najważniejsze atrakcje:
- Wspaniałe widoki
- Lokalna flora i fauna
- Zróżnicowane naturalne krajobrazy
Ten tekst został przetłumaczony.
Najpopularniejsze miejsca
Zatoka Pomorska
Zatoka
zatoka Rańska
Zatoka
Mönchgut, Aussichtsturm Zickersche Berge
Punkt widokowy
Saalsufer
Przylądek
Greifswalder Bodden
Zatoka
Hagensche Wiek
Zatoka
Having
Zatoka
Südstrand
Plaża
Surfoase Klein Zicker
Kemping
Hundestrand
Plaża
Dat Stranddörp
Kemping
Aussichtspunkt Reddevitzer Höft
Punkt widokowy
Herzogsgrab
Stanowisko archeologiczne
Lotsenberg
Szczyt
Zickerberg
Szczyt
Großer Strand
Plaża
Schafberg
Szczyt
Hundestrand Gager
Plaża
Naturcampingplatz Alt Reddevitz
Kemping
Campingplatz "Am Bodden"
Kemping
Wohnmobilstellplatz Göhrener Südstrand
Kemping
Campingplatz Thiessow
Kemping
Najpopularniejsze miejsca
Zatoka Pomorska
Zatoka
zatoka Rańska
Zatoka
Mönchgut, Aussichtsturm Zickersche Berge
Punkt widokowy
Saalsufer
Przylądek
Greifswalder Bodden
Zatoka
Hagensche Wiek
Zatoka
Having
Zatoka
Südstrand
Plaża
Surfoase Klein Zicker
Kemping
Hundestrand
Plaża
Dat Stranddörp
Kemping
Aussichtspunkt Reddevitzer Höft
Punkt widokowy
Herzogsgrab
Stanowisko archeologiczne
Lotsenberg
Szczyt
Zickerberg
Szczyt
Großer Strand
Plaża
Schafberg
Szczyt
Hundestrand Gager
Plaża
Naturcampingplatz Alt Reddevitz
Kemping
Campingplatz "Am Bodden"
Kemping
Wohnmobilstellplatz Göhrener Südstrand
Kemping
Campingplatz Thiessow
Kemping
Popularne okresy
Kiedy szlak jest najbardziej ruchliwy?
Unikaj tłumów dzięki tygodniowym i miesięcznym danym o aktywności na szlaku dostarczanym przez naszą społecznośćNajlepsze szlaki w pobliżu
Najczęściej zadawane pytania (FAQ)
Co warto wiedzieć o tym szlaku?
Wyrusz na ten 49,7-km szlak w formie pętli w pobliżu Baabe, Meklemburgia-Pomorze Przednie. Trasa uznawana za wymagający. Popularny szlak dla Biwakowanie, jazda widokowa oraz wycieczka rowerowa, ale w spokojniejszych porach dnia nadal można cieszyć się samotnością.
Drei Spitzen - Mönchgut Rügen – jaka jest prognozowana pogoda w tym tygodniu?
Drei Spitzen - Mönchgut Rügen – przewidywana pogoda na następne 5 dni:
- sob., 26 września – 17.3 stopni(e)/mgła
- niedz., 27 września – 18.5 stopni(e)/bezchmurnie
- pon., 28 września – 18.7 stopni(e)/bezchmurnie
- wt., 29 września – 18.7 stopni(e)/bezchmurnie
- śr., 30 września – 18.9 stopni(e)/bezchmurnie
Gdzie znajduje się szlak Drei Spitzen - Mönchgut Rügen?
Drei Spitzen - Mönchgut Rügen to szlak położony w następującej lokalizacji: Southeast Rügen Biosphere Reserve.
Czy psy mają wstęp na szlak Drei Spitzen - Mönchgut Rügen?
Prawdopodobnie psy mogą wchodzić na szlak Drei Spitzen - Mönchgut Rügen. Jednak przed wyruszeniem w drogę pamiętaj, aby sprawdzić przepisy.
Czy na szlaku Drei Spitzen - Mönchgut Rügen są malownicze widoki?
Tak, według wędrowców na szlaku Drei Spitzen - Mönchgut Rügen znajduje się wiele punktów widokowych. Niektóre z nich to na przykład: Mönchgut, Aussichtsturm Zickersche Berge i Aussichtspunkt Reddevitzer Höft.
Czy na szlaku Drei Spitzen - Mönchgut Rügen są plaże?
Tak, szlak Drei Spitzen - Mönchgut Rügen znajduje się w pobliżu następujących ciekawych miejsc: Südstrand, Hundestrand, Großer Strand i Hundestrand Gager.
Czy na szlaku Drei Spitzen - Mönchgut Rügen dozwolone jest biwakowanie?
Biwakowanie jest dozwolone na szlaku Drei Spitzen - Mönchgut Rügen w rejonie Southeast Rügen Biosphere Reserve. Infrastruktura biwakowa jest zróżnicowana i może obejmować kempingi, biwakowanie na dziko, chatki lub zakwaterowanie w mieście. Zawsze warto jednak sprawdzić, czy nie jest wymagane zezwolenie.
Czy na szlaku Drei Spitzen - Mönchgut Rügen dozwolone są wycieczki krajobrazowe?
Wycieczki krajobrazowe są dozwolone na szlaku Drei Spitzen - Mönchgut Rügen w rejonie Southeast Rügen Biosphere Reserve. Zawsze warto jednak sprawdzić, czy nie jest wymagane zezwolenie.
Czy szlak Drei Spitzen - Mönchgut Rügen jest utwardzony?
Tak, według wędrowców szlak Drei Spitzen - Mönchgut Rügen jest częściowo utwardzony.
Czy na szlaku Drei Spitzen - Mönchgut Rügen są lasy?
Tak, szlak Drei Spitzen - Mönchgut Rügen to szlak leśny w rejonie Southeast Rügen Biosphere Reserve.
Ostatnio zaktualizowane 24 września 2026 04:47 GMT+0