Kleiner Bornhorster See from Oldenburg
14,8kmDługość
108mPrzewyższenie
3–3,5godz.Szacowany czas
Tam i z powrotem
Popularna trasa piesza lub rowerowa w pobliżu Oldenburga w Dolnej Saksonii.
Trasa prowadzi z dworca kolejowego w Oldenburgu przez Bürgeresch i Ohmstede. Po około czterech kilometrach w dużej mierze zostawiasz miasto za sobą i idziesz przez pola w kierunku jeziora Kleiner Bornhoster See.
Najważniejsze punkty trasy:
- Małe jezioro Bornhoster
- Objazd do dużego jeziora Bornhoster See
Ten tekst został przetłumaczony.
Najpopularniejsze miejsca
Kleiner Bornhorster See
Jezioro
DLRG
Chata
Najpopularniejsze miejsca
Kleiner Bornhorster See
Jezioro
DLRG
Chata
Popularne okresy
Kiedy szlak jest najbardziej ruchliwy?
Unikaj tłumów dzięki tygodniowym i miesięcznym danym o aktywności na szlaku dostarczanym przez naszą społecznośćNajlepsze szlaki w pobliżu
Najczęściej zadawane pytania (FAQ)
Co warto wiedzieć o tym szlaku?
Wypróbuj ten 14,8-km szlak „tam i z powrotem” w pobliżu Oldenburg, Dolna Saksonia. Trasa uznawana za miarkowanie wymagający, jej pokonanie zajmuje średnio 2 godz. 59 min.. Szlak idealny dla bieganie, Chodzenie oraz wycieczka rowerowa i jest mało prawdopodobne, że podczas zwiedzania spotkasz wiele innych osób.
Kleiner Bornhorster See from Oldenburg – jaka jest prognozowana pogoda w tym tygodniu?
Kleiner Bornhorster See from Oldenburg – przewidywana pogoda na następne 5 dni:
- czw., 24 września – 17.7 stopni(e)/claro
- pt., 25 września – 20.2 stopni(e)/chuva
- sob., 26 września – 19.1 stopni(e)/nebuloso
- niedz., 27 września – 23.8 stopni(e)/chuva
- pon., 28 września – 22.7 stopni(e)/chuva
Gdzie znajduje się szlak Kleiner Bornhorster See from Oldenburg?
Kleiner Bornhorster See from Oldenburg to szlak położony w następującej lokalizacji: Oldenburg, Dolna Saksonia, Niemcy.
Jak trudny jest szlak Kleiner Bornhorster See from Oldenburg?
Szlak Kleiner Bornhorster See from Oldenburg jest uznawany za umiarkowany, jego długość wynosi 14,8 km, a przewyższenie 108 m. Pokonanie tego szlaku zajmuje średnio 3–3,5 godz.. Na szlakach umiarkowanych często występują stopniowe podejścia lub przeszkody, takie jak skały lub korzenie.
Jakie jest przewyższenie na szlaku Kleiner Bornhorster See from Oldenburg?
Szlak Kleiner Bornhorster See from Oldenburg jest uznawany za umiarkowany, jego długość wynosi 14,8 km, a przewyższenie 108 m. Pokonanie tego szlaku zajmuje średnio 3–3,5 godz.. Na szlakach umiarkowanych często występują stopniowe podejścia lub przeszkody, takie jak skały lub korzenie.
Czy szlak Kleiner Bornhorster See from Oldenburg jest szlakiem typu „tam i z powrotem”?
Kleiner Bornhorster See from Oldenburg jest szlakiem „tam i z powrotem”, jego długość wynosi 14,8 km, a przewyższenie 108 m. Pokonanie tego szlaku zajmuje średnio 3–3,5 godz.. Szlaki „tam i z powrotem” mają ten sam punkt początkowy i końcowy. Będziesz podążać trasą do określonego punktu, a następnie wrócisz tą samą drogą do punktu wyjścia. Długość szlaku odnosi się do całej trasy, tam i z powrotem, i wynosi 14,8 km.
Jak długi jest szlak Kleiner Bornhorster See from Oldenburg?
Kleiner Bornhorster See from Oldenburg jest szlakiem „tam i z powrotem”, jego długość wynosi 14,8 km, a przewyższenie 108 m. Pokonanie tego szlaku zajmuje średnio 3–3,5 godz.. Szlaki „tam i z powrotem” mają ten sam punkt początkowy i końcowy. Będziesz podążać trasą do określonego punktu, a następnie wrócisz tą samą drogą do punktu wyjścia. Długość szlaku odnosi się do całej trasy, tam i z powrotem, i wynosi 14,8 km.
Czy psy mają wstęp na szlak Kleiner Bornhorster See from Oldenburg?
Prawdopodobnie psy mogą wchodzić na szlak Kleiner Bornhorster See from Oldenburg. Jednak przed wyruszeniem w drogę pamiętaj, aby sprawdzić przepisy.
Czy na szlaku Kleiner Bornhorster See from Oldenburg są jeziora?
Tak, szlak Kleiner Bornhorster See from Oldenburg znajduje się w pobliżu następujących ciekawych miejsc: Kleiner Bornhorster See.
Czy szlak Kleiner Bornhorster See from Oldenburg jest utwardzony?
Tak, według wędrowców szlak Kleiner Bornhorster See from Oldenburg jest częściowo utwardzony.
Czy na szlaku Kleiner Bornhorster See from Oldenburg są lasy?
Tak, szlak Kleiner Bornhorster See from Oldenburg to szlak leśny.
Czy na szlaku Kleiner Bornhorster See from Oldenburg są kwiaty?
Tak, wędrowcy zgłaszali różne gatunki dzikich kwiatów na szlaku Kleiner Bornhorster See from Oldenburg, chociaż w zależności od pory roku mogą się one różnić.
Ostatnio zaktualizowane 17 września 2026 00:54 GMT+0