Schiffenberg Abbey from the Oberhof hiking car park
100% recenzentów twierdzi, że ten szlak jest łatwy
9,8kmDługość
209mPrzewyższenie
2,5–3godz.Szacowany czas
Tam i z powrotem
Wyrusz na ten 9,8-km szlak „tam i z powrotem” w pobliżu Pohlheim, Hesja. Trasa uznawana za miarkowanie wymagający, jej pokonanie zajmuje średnio 2 godz. 27 min.. Szlak idealny dla bieganie i Chodzenie i jest mało prawdopodobne, że podczas zwiedzania spotkasz wiele innych osób.
Najpopularniejsze miejsca
Kloster Schiffenberg
Klasztor
Schiffenberg
Szczyt
Najpopularniejsze miejsca
Kloster Schiffenberg
Klasztor
Schiffenberg
Szczyt
Popularne okresy
Kiedy szlak jest najbardziej ruchliwy?
Unikaj tłumów dzięki tygodniowym i miesięcznym danym o aktywności na szlaku dostarczanym przez naszą społecznośćNajlepsze szlaki w pobliżu
Najczęściej zadawane pytania (FAQ)
Schiffenberg Abbey from the Oberhof hiking car park – jaka jest prognozowana pogoda w tym tygodniu?
Schiffenberg Abbey from the Oberhof hiking car park – przewidywana pogoda na następne 5 dni:
- śr., 23 września – 17.3 stopni(e)/bezchmurnie
- czw., 24 września – 17.7 stopni(e)/bezchmurnie
- pt., 25 września – 20 stopni(e)/bezchmurnie
- sob., 26 września – 23.5 stopni(e)/bezchmurnie
- niedz., 27 września – 23.8 stopni(e)/bezchmurnie
Gdzie znajduje się szlak Schiffenberg Abbey from the Oberhof hiking car park?
Schiffenberg Abbey from the Oberhof hiking car park to szlak położony w następującej lokalizacji: Pohlheim, Hesja, Niemcy.
Jak trudny jest szlak Schiffenberg Abbey from the Oberhof hiking car park?
Szlak Schiffenberg Abbey from the Oberhof hiking car park jest uznawany za umiarkowany, jego długość wynosi 9,8 km, a przewyższenie 209 m. Pokonanie tego szlaku zajmuje średnio 2,5–3 godz.. Na szlakach umiarkowanych często występują stopniowe podejścia lub przeszkody, takie jak skały lub korzenie.
Jakie jest przewyższenie na szlaku Schiffenberg Abbey from the Oberhof hiking car park?
Szlak Schiffenberg Abbey from the Oberhof hiking car park jest uznawany za umiarkowany, jego długość wynosi 9,8 km, a przewyższenie 209 m. Pokonanie tego szlaku zajmuje średnio 2,5–3 godz.. Na szlakach umiarkowanych często występują stopniowe podejścia lub przeszkody, takie jak skały lub korzenie.
Czy szlak Schiffenberg Abbey from the Oberhof hiking car park jest szlakiem typu „tam i z powrotem”?
Schiffenberg Abbey from the Oberhof hiking car park jest szlakiem „tam i z powrotem”, jego długość wynosi 9,8 km, a przewyższenie 209 m. Pokonanie tego szlaku zajmuje średnio 2,5–3 godz.. Szlaki „tam i z powrotem” mają ten sam punkt początkowy i końcowy. Będziesz podążać trasą do określonego punktu, a następnie wrócisz tą samą drogą do punktu wyjścia. Długość szlaku odnosi się do całej trasy, tam i z powrotem, i wynosi 9,8 km.
Jak długi jest szlak Schiffenberg Abbey from the Oberhof hiking car park?
Schiffenberg Abbey from the Oberhof hiking car park jest szlakiem „tam i z powrotem”, jego długość wynosi 9,8 km, a przewyższenie 209 m. Pokonanie tego szlaku zajmuje średnio 2,5–3 godz.. Szlaki „tam i z powrotem” mają ten sam punkt początkowy i końcowy. Będziesz podążać trasą do określonego punktu, a następnie wrócisz tą samą drogą do punktu wyjścia. Długość szlaku odnosi się do całej trasy, tam i z powrotem, i wynosi 9,8 km.
Czy psy mają wstęp na szlak Schiffenberg Abbey from the Oberhof hiking car park?
Prawdopodobnie psy mogą wchodzić na szlak Schiffenberg Abbey from the Oberhof hiking car park. Jednak przed wyruszeniem w drogę pamiętaj, aby sprawdzić przepisy.
Czy na szlaku Schiffenberg Abbey from the Oberhof hiking car park są lasy?
Tak, szlak Schiffenberg Abbey from the Oberhof hiking car park to szlak leśny.
Ostatnio zaktualizowane 20 września 2026 04:22 GMT+0