Przejdź do głównej treści

On the alpine path around the Zierenberger Kuppe

5,1kmDługość
110mPrzewyższenie
1–1,5godz.Szacowany czas
Pętla
Łatwa okrężna wędrówka w parku przyrody Habichtswald, Hesja Trasa częściowo pokrywa się z przebiegiem certyfikowanego szlaku turystycznego premium "H2 Zierenberg - In geheimnisvoller Bergwelt". Do szlaku można dotrzeć autobusem i pociągiem (przystanek autobusowy: Alpenpfad), a przystanki gastronomiczne znajdują się w Dörnberghaus i Café Eden. Najważniejsze punkty trasy: - Zierenberger Kuppe - Blisko naturalne ścieżki - przyjemne miejsca do zatrzymania się na posiłek
Ten tekst został przetłumaczony.
Dostosuj trasę
Odpowiednie dla dzieci
Turystyka piesza
Bieganie w terenie
Lasy
Widoki
Kwiaty

Popularne okresy

Obraz oznaki Plus

Kiedy szlak jest najbardziej ruchliwy?

Unikaj tłumów dzięki tygodniowym i miesięcznym danym o aktywności na szlaku dostarczanym przez naszą społeczność
Logo AllTrails

Wyprawa zaczyna się w aplikacji

Mapy offline, nawigacja, warunki – wszystko w jednym miejscu
Pobierz aplikację AllTrails z App StorePobierz aplikację AllTrails z Google Play

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Co warto wiedzieć o tym szlaku?

Odkryj ten 5,1-km szlak w formie pętli w pobliżu Zierenberg, Hesja. Trasa uznawana za łatwy, jej pokonanie zajmuje średnio 1 godz. 17 min.. Bardzo popularny obszar dla turystyka piesza i bieganie w terenie, więc podczas zwiedzania prawdopodobnie spotkasz innych ludzi.

On the alpine path around the Zierenberger Kuppe – jaka jest prognozowana pogoda w tym tygodniu?

On the alpine path around the Zierenberger Kuppe – przewidywana pogoda na następne 5 dni:
  • sob., 26 września – 22.8 stopni(e)/bezchmurnie
  • niedz., 27 września – 25.6 stopni(e)/bezchmurnie
  • pon., 28 września – 25.5 stopni(e)/bezchmurnie
  • wt., 29 września – 24.9 stopni(e)/bezchmurnie
  • śr., 30 września – 22.9 stopni(e)/bezchmurnie

Gdzie znajduje się szlak On the alpine path around the Zierenberger Kuppe?

On the alpine path around the Zierenberger Kuppe to szlak położony w następującej lokalizacji: Habichtswald Nature Park.

Jak trudny jest szlak On the alpine path around the Zierenberger Kuppe?

Szlak On the alpine path around the Zierenberger Kuppe jest uznawany za łatwy, jego długość wynosi 5,1 km, a przewyższenie 110 m. Pokonanie tego szlaku zajmuje średnio 1–1,5 godz.. Łatwe szlaki są zazwyczaj krótkie, z wyraźnie oznaczonymi ścieżkami i dość równym terenem.

Jakie jest przewyższenie na szlaku On the alpine path around the Zierenberger Kuppe?

Szlak On the alpine path around the Zierenberger Kuppe jest uznawany za łatwy, jego długość wynosi 5,1 km, a przewyższenie 110 m. Pokonanie tego szlaku zajmuje średnio 1–1,5 godz.. Łatwe szlaki są zazwyczaj krótkie, z wyraźnie oznaczonymi ścieżkami i dość równym terenem.

Czy szlak On the alpine path around the Zierenberger Kuppe jest pętlą?

On the alpine path around the Zierenberger Kuppe jest szlakiem w formie pętli, jego długość wynosi 5,1 km, a przewyższenie 110 m. Pokonanie tego szlaku zajmuje średnio 1–1,5 godz.. Szlaki w formie pętli mają ten sam punkt początkowy i końcowy. Będziesz podążać jedną trasą, nie wracając tą samą drogą.

Jak długi jest szlak On the alpine path around the Zierenberger Kuppe?

On the alpine path around the Zierenberger Kuppe jest szlakiem w formie pętli, jego długość wynosi 5,1 km, a przewyższenie 110 m. Pokonanie tego szlaku zajmuje średnio 1–1,5 godz.. Szlaki w formie pętli mają ten sam punkt początkowy i końcowy. Będziesz podążać jedną trasą, nie wracając tą samą drogą.

Czy psy mają wstęp na szlak On the alpine path around the Zierenberger Kuppe?

Prawdopodobnie psy mogą wchodzić na szlak On the alpine path around the Zierenberger Kuppe. Jednak przed wyruszeniem w drogę pamiętaj, aby sprawdzić przepisy.

Czy na szlaku On the alpine path around the Zierenberger Kuppe są dostępne trasy do biegania?

Tak, wędrowcy twierdzą, że szlak On the alpine path around the Zierenberger Kuppe jest dobry do biegania. Długość tego szlaku wynosi 5,1 km, a przewyższenie 110 m.

Czy szlak On the alpine path around the Zierenberger Kuppe jest odpowiedni dla dzieci?

Tak, wielu wędrowców opisało szlak On the alpine path around the Zierenberger Kuppe jako dobry dla dzieci i rodzin. Szlaki odpowiednie dla dzieci są zazwyczaj krótkie, z wyraźnie oznaczonymi ścieżkami i dość równym terenem.

Czy na szlaku On the alpine path around the Zierenberger Kuppe są lasy?

Tak, szlak On the alpine path around the Zierenberger Kuppe to szlak leśny w rejonie Habichtswald Nature Park.

Czy na szlaku On the alpine path around the Zierenberger Kuppe są kwiaty?

Tak, wędrowcy zgłaszali różne gatunki dzikich kwiatów na szlaku On the alpine path around the Zierenberger Kuppe, chociaż w zależności od pory roku mogą się one różnić.
Ostatnio zaktualizowane 23 września 2026 23:49 GMT+0