Um den Schliersberg über Miesbach
39,9kmDługość
857mPrzewyższenie
Pętla
Sprawdź ten 39,9-km szlak w formie pętli w pobliżu Miesbach, Bawaria. Trasa uznawana za wymagający. Szlak idealny dla Biwakowanie i kolarstwo górskie i jest mało prawdopodobne, że podczas zwiedzania spotkasz wiele innych osób.
Najpopularniejsze miejsca
Schliersee
Jezioro
Schlierach
Rzeka
Campingplatz NATURAMA Glockenalm
Kemping
Kräutergarten
Ogród
Campingplatz Schliersee
Kemping
Kriegerdenkmal
Pomnik
Gedächtniskapelle
Pomnik
Popularne okresy
Kiedy szlak jest najbardziej ruchliwy?
Unikaj tłumów dzięki tygodniowym i miesięcznym danym o aktywności na szlaku dostarczanym przez naszą społecznośćNajlepsze szlaki w pobliżu
Najczęściej zadawane pytania (FAQ)
Um den Schliersberg über Miesbach – jaka jest prognozowana pogoda w tym tygodniu?
Um den Schliersberg über Miesbach – przewidywana pogoda na następne 5 dni:
- czw., 24 września – 15.5 stopni(e)/bezchmurnie
- pt., 25 września – 20.2 stopni(e)/bezchmurnie
- sob., 26 września – 22.1 stopni(e)/bezchmurnie
- niedz., 27 września – 23.5 stopni(e)/bezchmurnie
- pon., 28 września – 23.8 stopni(e)/bezchmurnie
Gdzie znajduje się szlak Um den Schliersberg über Miesbach?
Um den Schliersberg über Miesbach to szlak położony w następującej lokalizacji: Miesbach, Bawaria, Niemcy.
Czy psy mają wstęp na szlak Um den Schliersberg über Miesbach?
Prawdopodobnie psy mogą wchodzić na szlak Um den Schliersberg über Miesbach. Jednak przed wyruszeniem w drogę pamiętaj, aby sprawdzić przepisy.
Czy na szlaku Um den Schliersberg über Miesbach są jeziora?
Tak, szlak Um den Schliersberg über Miesbach znajduje się w pobliżu następujących ciekawych miejsc: Schliersee.
Czy na szlaku Um den Schliersberg über Miesbach są rzeki?
Tak, szlak Um den Schliersberg über Miesbach znajduje się w pobliżu następujących ciekawych miejsc: Schlierach.
Czy na szlaku Um den Schliersberg über Miesbach dozwolone jest biwakowanie?
Biwakowanie jest dozwolone na szlaku Um den Schliersberg über Miesbach. Infrastruktura biwakowa jest zróżnicowana i może obejmować kempingi, biwakowanie na dziko, chatki lub zakwaterowanie w mieście. Zawsze warto jednak sprawdzić, czy nie jest wymagane zezwolenie.
Czy na szlaku Um den Schliersberg über Miesbach dozwolone jest kolarstwo górskie?
Kolarstwo górskie jest dozwolone na szlaku Um den Schliersberg über Miesbach. Upewnij się, że na szlaku obowiązuje ruch mieszany lub wyłącznie dla rowerów górskich.
Czy szlak Um den Schliersberg über Miesbach jest utwardzony?
Tak, według wędrowców szlak Um den Schliersberg über Miesbach jest częściowo utwardzony.
Czy na szlaku Um den Schliersberg über Miesbach są lasy?
Tak, szlak Um den Schliersberg über Miesbach to szlak leśny.
Czy na szlaku Um den Schliersberg über Miesbach są kwiaty?
Tak, wędrowcy zgłaszali różne gatunki dzikich kwiatów na szlaku Um den Schliersberg über Miesbach, chociaż w zależności od pory roku mogą się one różnić.
Ostatnio zaktualizowane 24 września 2026 01:23 GMT+0