Przejdź do głównej treści

Bike tour: Weiher - Hirschaid - Eggolsheim

77,1kmDługość
1147mPrzewyższenie
Pętla
Urozmaicona trasa rowerowa w regionie Norymbergi na skraju Szwajcarii Frankońskiej. Trasa rowerowa, która prowadzi wokół Forchheim do Eggolsheim i Buttenheim, jest w większości utwardzona, ale miejscami biegnie również po żwirowych ścieżkach. Kilka piwiarni i restauracji zachęca do relaksu. --------------------------- Dojazd autobusem i pociągiem
Ten tekst został przetłumaczony.
Dostosuj trasę
Wycieczka rowerowa
Lasy
Rzeki
Widoki
Miejsca historyczne
Logo AllTrails

Wyprawa zaczyna się w aplikacji

Mapy offline, nawigacja, warunki – wszystko w jednym miejscu
Pobierz aplikację AllTrails z App StorePobierz aplikację AllTrails z Google Play

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Co warto wiedzieć o tym szlaku?

Zbadaj ten 77,1-km szlak w formie pętli w pobliżu Uttenreuth, Bawaria. Trasa uznawana za miarkowanie wymagający. Popularny szlak dla wycieczka rowerowa, ale w spokojniejszych porach dnia nadal można cieszyć się samotnością. Szlak jest otwarty przez cały rok i jest atrakcyjny o każdej porze roku.

Bike tour: Weiher - Hirschaid - Eggolsheim – jaka jest prognozowana pogoda w tym tygodniu?

Bike tour: Weiher - Hirschaid - Eggolsheim – przewidywana pogoda na następne 5 dni:
  • śr., 23 września – 16.3 stopni(e)/mżawka
  • czw., 24 września – 16.5 stopni(e)/bezchmurnie
  • pt., 25 września – 19.9 stopni(e)/bezchmurnie
  • sob., 26 września – 22.1 stopni(e)/bezchmurnie
  • niedz., 27 września – 25.5 stopni(e)/bezchmurnie

Gdzie znajduje się szlak Bike tour: Weiher - Hirschaid - Eggolsheim?

Bike tour: Weiher - Hirschaid - Eggolsheim to szlak położony w następującej lokalizacji: Franconian Switzerland-Franconian Jura Nature Park.

Czy psy mają wstęp na szlak Bike tour: Weiher - Hirschaid - Eggolsheim?

Prawdopodobnie psy mogą wchodzić na szlak Bike tour: Weiher - Hirschaid - Eggolsheim. Jednak przed wyruszeniem w drogę pamiętaj, aby sprawdzić przepisy.

Kiedy jest najlepszy czas w roku na wędrówkę na szlaku Bike tour: Weiher - Hirschaid - Eggolsheim?

Szlak Bike tour: Weiher - Hirschaid - Eggolsheim jest otwarty przez cały rok i jest atrakcyjny o każdej porze roku.

Jak zatłoczony jest szlak Bike tour: Weiher - Hirschaid - Eggolsheim?

Według wędrowców szlak Bike tour: Weiher - Hirschaid - Eggolsheim jest zwykle dość zatłoczony. Szlak Bike tour: Weiher - Hirschaid - Eggolsheim jest otwarty przez cały rok i jest atrakcyjny o każdej porze roku.

Czy na szlaku Bike tour: Weiher - Hirschaid - Eggolsheim są lasy?

Tak, szlak Bike tour: Weiher - Hirschaid - Eggolsheim to szlak leśny w rejonie Franconian Switzerland-Franconian Jura Nature Park.
Ostatnio zaktualizowane 23 września 2026 00:25 GMT+0