Sehenswürdigkeiten im Stuttgarter Norden
100% recenzentów twierdzi, że ten szlak jest umiarkowany
10,1kmDługość
312mPrzewyższenie
3–3,5godz.Szacowany czas
Pętla
Zbadaj ten 10,1-km szlak w formie pętli w pobliżu Stuttgart, Badenia-Wirtembergia. Trasa uznawana za miarkowanie wymagający, jej pokonanie zajmuje średnio 2 godz. 53 min.. Popularny szlak dla turystyka piesza, ale w spokojniejszych porach dnia nadal można cieszyć się samotnością.
Najważniejsze wydarzenia:
- Biblioteka Miejska
- Cmentarz Praski - Rosyjska Cerkiew Prawosławna
- Cmentarz Praski - krematorium
- Dom Le Corbusiera
- Park na wzgórzu Killesberg
- Wieża Bismarcka
- Willa Porsche
- Dom Theodora Heussa
- Wieża Kriegsberg
Najpopularniejsze miejsca
Flamingosee
Staw
Dahliengarten
Ogród
Killesbergturm
Punkt widokowy
Hermann-Lenz-Höhe
Punkt widokowy
Garten der Schönen Melodie
Ogród
Kriegsbergturm
Punkt widokowy
Bismarckturm
Punkt widokowy
Bismarckturm Stuttgart
Atrakcja
Killesberg
Punkt widokowy
Gähkopf
Szczyt
Kakteen und Sukkulenten
Ogród
Streichelzoo
Atrakcja
Blick über das Tal der Rosen
Punkt widokowy
Ziegen, Lamas, Hühner, Schweine
Atrakcja
Killesberg
Szczyt
Najpopularniejsze miejsca
Flamingosee
Staw
Dahliengarten
Ogród
Killesbergturm
Punkt widokowy
Hermann-Lenz-Höhe
Punkt widokowy
Garten der Schönen Melodie
Ogród
Kriegsbergturm
Punkt widokowy
Bismarckturm
Punkt widokowy
Bismarckturm Stuttgart
Atrakcja
Killesberg
Punkt widokowy
Gähkopf
Szczyt
Kakteen und Sukkulenten
Ogród
Streichelzoo
Atrakcja
Blick über das Tal der Rosen
Punkt widokowy
Ziegen, Lamas, Hühner, Schweine
Atrakcja
Killesberg
Szczyt
Popularne okresy
Kiedy szlak jest najbardziej ruchliwy?
Unikaj tłumów dzięki tygodniowym i miesięcznym danym o aktywności na szlaku dostarczanym przez naszą społecznośćNajlepsze szlaki w pobliżu
Najczęściej zadawane pytania (FAQ)
Sehenswürdigkeiten im Stuttgarter Norden – jaka jest prognozowana pogoda w tym tygodniu?
Sehenswürdigkeiten im Stuttgarter Norden – przewidywana pogoda na następne 5 dni:
- sob., 26 września – 27.4 stopni(e)/bezchmurnie
- niedz., 27 września – 27.6 stopni(e)/bezchmurnie
- pon., 28 września – 26.4 stopni(e)/bezchmurnie
- wt., 29 września – 27.3 stopni(e)/bezchmurnie
- śr., 30 września – 25.9 stopni(e)/przelotne deszcze
Gdzie znajduje się szlak Sehenswürdigkeiten im Stuttgarter Norden?
Sehenswürdigkeiten im Stuttgarter Norden to szlak położony w następującej lokalizacji: Stuttgart, Badenia-Wirtembergia, Niemcy.
Jak trudny jest szlak Sehenswürdigkeiten im Stuttgarter Norden?
Szlak Sehenswürdigkeiten im Stuttgarter Norden jest uznawany za umiarkowany, jego długość wynosi 10,1 km, a przewyższenie 312 m. Pokonanie tego szlaku zajmuje średnio 3–3,5 godz.. Na szlakach umiarkowanych często występują stopniowe podejścia lub przeszkody, takie jak skały lub korzenie.
Jakie jest przewyższenie na szlaku Sehenswürdigkeiten im Stuttgarter Norden?
Szlak Sehenswürdigkeiten im Stuttgarter Norden jest uznawany za umiarkowany, jego długość wynosi 10,1 km, a przewyższenie 312 m. Pokonanie tego szlaku zajmuje średnio 3–3,5 godz.. Na szlakach umiarkowanych często występują stopniowe podejścia lub przeszkody, takie jak skały lub korzenie.
Czy szlak Sehenswürdigkeiten im Stuttgarter Norden jest pętlą?
Sehenswürdigkeiten im Stuttgarter Norden jest szlakiem w formie pętli, jego długość wynosi 10,1 km, a przewyższenie 312 m. Pokonanie tego szlaku zajmuje średnio 3–3,5 godz.. Szlaki w formie pętli mają ten sam punkt początkowy i końcowy. Będziesz podążać jedną trasą, nie wracając tą samą drogą.
Jak długi jest szlak Sehenswürdigkeiten im Stuttgarter Norden?
Sehenswürdigkeiten im Stuttgarter Norden jest szlakiem w formie pętli, jego długość wynosi 10,1 km, a przewyższenie 312 m. Pokonanie tego szlaku zajmuje średnio 3–3,5 godz.. Szlaki w formie pętli mają ten sam punkt początkowy i końcowy. Będziesz podążać jedną trasą, nie wracając tą samą drogą.
Czy psy mają wstęp na szlak Sehenswürdigkeiten im Stuttgarter Norden?
Prawdopodobnie psy mogą wchodzić na szlak Sehenswürdigkeiten im Stuttgarter Norden. Jednak przed wyruszeniem w drogę pamiętaj, aby sprawdzić przepisy.
Czy na szlaku Sehenswürdigkeiten im Stuttgarter Norden są malownicze widoki?
Tak, według wędrowców na szlaku Sehenswürdigkeiten im Stuttgarter Norden znajduje się wiele punktów widokowych. Niektóre z nich to na przykład: Killesbergturm, Hermann-Lenz-Höhe, Kriegsbergturm, Bismarckturm i Killesberg.
Czy szlak Sehenswürdigkeiten im Stuttgarter Norden jest utwardzony?
Tak, według wędrowców szlak Sehenswürdigkeiten im Stuttgarter Norden jest częściowo utwardzony.
Czy szlak Sehenswürdigkeiten im Stuttgarter Norden to spacer po mieście?
Tak, szlak Sehenswürdigkeiten im Stuttgarter Norden to spacer po mieście Stuttgart, Badenia-Wirtembergia, Niemcy.
Ostatnio zaktualizowane 23 września 2026 22:17 GMT+0