Przejdź do głównej treści

Rund um Nenzingen und Stockach

12,7kmDługość
274mPrzewyższenie
Pętla
Odkryj ten 12,7-km szlak w formie pętli w pobliżu Orsingen-Nenzingen, Badenia-Wirtembergia. Trasa uznawana za miarkowanie wymagający. Szlak idealny dla Biwakowanie, kolarstwo górskie oraz wycieczka rowerowa i jest mało prawdopodobne, że podczas zwiedzania spotkasz wiele innych osób. Najlepszy czas na odwiedzenie tego szlaku to okres od lutego do października.
Dostosuj trasę
Częściowo utwardzony
Biwakowanie
Kolarstwo górskie
Wycieczka rowerowa
Lasy
Jeziora
Widoki
Miejsca historyczne

Popularne okresy

Obraz oznaki Plus

Kiedy szlak jest najbardziej ruchliwy?

Unikaj tłumów dzięki tygodniowym i miesięcznym danym o aktywności na szlaku dostarczanym przez naszą społeczność
Logo AllTrails

Wyprawa zaczyna się w aplikacji

Mapy offline, nawigacja, warunki – wszystko w jednym miejscu
Pobierz aplikację AllTrails z App StorePobierz aplikację AllTrails z Google Play

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Rund um Nenzingen und Stockach – jaka jest prognozowana pogoda w tym tygodniu?

Rund um Nenzingen und Stockach – przewidywana pogoda na następne 5 dni:
  • sob., 26 września – 24.5 stopni(e)/bezchmurnie
  • niedz., 27 września – 25.9 stopni(e)/bezchmurnie
  • pon., 28 września – 24.9 stopni(e)/bezchmurnie
  • wt., 29 września – 25.7 stopni(e)/bezchmurnie
  • śr., 30 września – 24.8 stopni(e)/bezchmurnie

Gdzie znajduje się szlak Rund um Nenzingen und Stockach?

Rund um Nenzingen und Stockach to szlak położony w następującej lokalizacji: Orsingen-Nenzingen, Badenia-Wirtembergia, Niemcy.

Czy psy mają wstęp na szlak Rund um Nenzingen und Stockach?

Prawdopodobnie psy mogą wchodzić na szlak Rund um Nenzingen und Stockach. Jednak przed wyruszeniem w drogę pamiętaj, aby sprawdzić przepisy.

Kiedy jest najlepszy czas w roku na wędrówkę na szlaku Rund um Nenzingen und Stockach?

luty–październik to najpopularniejszy okres w roku na odwiedzenie szlaku Rund um Nenzingen und Stockach.

Jak zatłoczony jest szlak Rund um Nenzingen und Stockach?

Według wędrowców szlak Rund um Nenzingen und Stockach zwykle nie jest zbyt zatłoczony. luty–październik to najpopularniejszy okres w roku na odwiedzenie szlaku Rund um Nenzingen und Stockach.

Czy na szlaku Rund um Nenzingen und Stockach dozwolone jest biwakowanie?

Biwakowanie jest dozwolone na szlaku Rund um Nenzingen und Stockach. Infrastruktura biwakowa jest zróżnicowana i może obejmować kempingi, biwakowanie na dziko, chatki lub zakwaterowanie w mieście. Zawsze warto jednak sprawdzić, czy nie jest wymagane zezwolenie.

Czy na szlaku Rund um Nenzingen und Stockach dozwolone jest kolarstwo górskie?

Kolarstwo górskie jest dozwolone na szlaku Rund um Nenzingen und Stockach. Upewnij się, że na szlaku obowiązuje ruch mieszany lub wyłącznie dla rowerów górskich.

Czy szlak Rund um Nenzingen und Stockach jest utwardzony?

Tak, według wędrowców szlak Rund um Nenzingen und Stockach jest częściowo utwardzony.

Czy na szlaku Rund um Nenzingen und Stockach są lasy?

Tak, szlak Rund um Nenzingen und Stockach to szlak leśny.
Ostatnio zaktualizowane 25 września 2026 23:16 GMT+0