Mochenwangen - Hatzenturm
5,8kmDługość
192mPrzewyższenie
1,5–2godz.Szacowany czas
Z punktu do punktu
Miło spędź czas na tym 5,8-km szlak „z punktu do punktu” w pobliżu Wolpertswende, Badenia-Wirtembergia. Trasa uznawana za miarkowanie wymagający, jej pokonanie zajmuje średnio 1 godz. 29 min.. Szlak idealny dla turystyka piesza i jest mało prawdopodobne, że podczas zwiedzania spotkasz wiele innych osób.
Najpopularniejsze miejsca
Hatzenturm
Zamek
Najpopularniejsze miejsca
Hatzenturm
Zamek
Popularne okresy
Kiedy szlak jest najbardziej ruchliwy?
Unikaj tłumów dzięki tygodniowym i miesięcznym danym o aktywności na szlaku dostarczanym przez naszą społecznośćNajlepsze szlaki w pobliżu
Najczęściej zadawane pytania (FAQ)
Mochenwangen - Hatzenturm – jaka jest prognozowana pogoda w tym tygodniu?
Mochenwangen - Hatzenturm – przewidywana pogoda na następne 5 dni:
- wt., 22 września – 19.7 stopni(e)/bezchmurnie
- śr., 23 września – 20.9 stopni(e)/przelotne deszcze
- czw., 24 września – 19.3 stopni(e)/bezchmurnie
- pt., 25 września – 23 stopni(e)/bezchmurnie
- sob., 26 września – 24.3 stopni(e)/bezchmurnie
Gdzie znajduje się szlak Mochenwangen - Hatzenturm?
Mochenwangen - Hatzenturm to szlak położony w następującej lokalizacji: Wolpertswende, Badenia-Wirtembergia, Niemcy.
Jak trudny jest szlak Mochenwangen - Hatzenturm?
Szlak Mochenwangen - Hatzenturm jest uznawany za umiarkowany, jego długość wynosi 5,8 km, a przewyższenie 192 m. Pokonanie tego szlaku zajmuje średnio 1,5–2 godz.. Na szlakach umiarkowanych często występują stopniowe podejścia lub przeszkody, takie jak skały lub korzenie.
Jakie jest przewyższenie na szlaku Mochenwangen - Hatzenturm?
Szlak Mochenwangen - Hatzenturm jest uznawany za umiarkowany, jego długość wynosi 5,8 km, a przewyższenie 192 m. Pokonanie tego szlaku zajmuje średnio 1,5–2 godz.. Na szlakach umiarkowanych często występują stopniowe podejścia lub przeszkody, takie jak skały lub korzenie.
Czy szlak Mochenwangen - Hatzenturm jest szlakiem typu „z punktu do punktu”?
Mochenwangen - Hatzenturm jest szlakiem z punktu do punktu, jego długość wynosi 5,8 km, a przewyższenie 192 m. Pokonanie tego szlaku zajmuje średnio 1,5–2 godz.. Trasy z punktu do punktu mają różne punkty początkowe i końcowe. Długość szlaku odnosi się do trasy w jedną stronę. Pamiętaj, aby zaplanować transport, korzystając z tras z punktu do punktu!
Jak długi jest szlak Mochenwangen - Hatzenturm?
Mochenwangen - Hatzenturm jest szlakiem z punktu do punktu, jego długość wynosi 5,8 km, a przewyższenie 192 m. Pokonanie tego szlaku zajmuje średnio 1,5–2 godz.. Trasy z punktu do punktu mają różne punkty początkowe i końcowe. Długość szlaku odnosi się do trasy w jedną stronę. Pamiętaj, aby zaplanować transport, korzystając z tras z punktu do punktu!
Czy psy mają wstęp na szlak Mochenwangen - Hatzenturm?
Prawdopodobnie psy mogą wchodzić na szlak Mochenwangen - Hatzenturm. Jednak przed wyruszeniem w drogę pamiętaj, aby sprawdzić przepisy.
Czy na szlaku Mochenwangen - Hatzenturm są lasy?
Tak, szlak Mochenwangen - Hatzenturm to szlak leśny.
Czy na szlaku Mochenwangen - Hatzenturm są kwiaty?
Tak, wędrowcy zgłaszali różne gatunki dzikich kwiatów na szlaku Mochenwangen - Hatzenturm, chociaż w zależności od pory roku mogą się one różnić.
Ostatnio zaktualizowane 21 września 2026 23:21 GMT+0