Przejdź do głównej treści

On the Kandel

19kmDługość
1075mPrzewyższenie
7,5–8godz.Szacowany czas
Tam i z powrotem
Malowniczy szlak turystyczny w Schwarzwaldzie w Badenii-Wirtembergii. Trasa prowadzi przez idylliczny Schwarzwald po naturalnych ścieżkach aż do Kandel. Po wyczerpującym podejściu można zatrzymać się na przekąskę i podziwiać fantastyczne widoki na krajobraz. Do punktu początkowego i końcowego można dojechać autobusem lub pociągiem. Najważniejsze atrakcje wędrówki: - Widok z Kandel - Przystanki na przekąskę - Idylliczny krajobraz Schwarzwaldu
Ten tekst został przetłumaczony.
Dostosuj trasę
Częściowo utwardzony
Turystyka piesza
Lasy
Widoki
Wodospady
Kwiaty
Dzika przyroda

Popularne okresy

Obraz oznaki Plus

Kiedy szlak jest najbardziej ruchliwy?

Unikaj tłumów dzięki tygodniowym i miesięcznym danym o aktywności na szlaku dostarczanym przez naszą społeczność
Logo AllTrails

Wyprawa zaczyna się w aplikacji

Mapy offline, nawigacja, warunki – wszystko w jednym miejscu
Pobierz aplikację AllTrails z App StorePobierz aplikację AllTrails z Google Play

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Co warto wiedzieć o tym szlaku?

Zbadaj ten 19,0-km szlak „tam i z powrotem” w pobliżu Waldkirch, Badenia-Wirtembergia. Trasa uznawana za wymagający, jej pokonanie zajmuje średnio 7 godz. 6 min.. Popularny szlak dla turystyka piesza, ale w spokojniejszych porach dnia nadal można cieszyć się samotnością. Szlak jest otwarty przez cały rok i jest atrakcyjny o każdej porze roku.

On the Kandel – jaka jest prognozowana pogoda w tym tygodniu?

On the Kandel – przewidywana pogoda na następne 5 dni:
  • pon., 21 września – 20.8 stopni(e)/bezchmurnie
  • wt., 22 września – 20.7 stopni(e)/bezchmurnie
  • śr., 23 września – 18.5 stopni(e)/bezchmurnie
  • czw., 24 września – 20.8 stopni(e)/bezchmurnie
  • pt., 25 września – 24.3 stopni(e)/bezchmurnie

Gdzie znajduje się szlak On the Kandel?

On the Kandel to szlak położony w następującej lokalizacji: Southern Black Forest Nature Park.

Jak trudny jest szlak On the Kandel?

Szlak On the Kandel jest uznawany za trudny, jego długość wynosi 19 km, a przewyższenie 1075 m. Pokonanie tego szlaku zajmuje średnio 7,5–8 godz.. Trudne szlaki zwykle obejmują większy dystans, mogą mieć długie lub strome podejścia lub trudniejsze przeszkody.

Jakie jest przewyższenie na szlaku On the Kandel?

Szlak On the Kandel jest uznawany za trudny, jego długość wynosi 19 km, a przewyższenie 1075 m. Pokonanie tego szlaku zajmuje średnio 7,5–8 godz.. Trudne szlaki zwykle obejmują większy dystans, mogą mieć długie lub strome podejścia lub trudniejsze przeszkody.

Czy szlak On the Kandel jest szlakiem typu „tam i z powrotem”?

On the Kandel jest szlakiem „tam i z powrotem”, jego długość wynosi 19 km, a przewyższenie 1075 m. Pokonanie tego szlaku zajmuje średnio 7,5–8 godz.. Szlaki „tam i z powrotem” mają ten sam punkt początkowy i końcowy. Będziesz podążać trasą do określonego punktu, a następnie wrócisz tą samą drogą do punktu wyjścia. Długość szlaku odnosi się do całej trasy, tam i z powrotem, i wynosi 19 km.

Jak długi jest szlak On the Kandel?

On the Kandel jest szlakiem „tam i z powrotem”, jego długość wynosi 19 km, a przewyższenie 1075 m. Pokonanie tego szlaku zajmuje średnio 7,5–8 godz.. Szlaki „tam i z powrotem” mają ten sam punkt początkowy i końcowy. Będziesz podążać trasą do określonego punktu, a następnie wrócisz tą samą drogą do punktu wyjścia. Długość szlaku odnosi się do całej trasy, tam i z powrotem, i wynosi 19 km.

Czy psy mają wstęp na szlak On the Kandel?

Prawdopodobnie psy mogą wchodzić na szlak On the Kandel. Jednak przed wyruszeniem w drogę pamiętaj, aby sprawdzić przepisy.

Kiedy jest najlepszy czas w roku na wędrówkę na szlaku On the Kandel?

Szlak On the Kandel jest otwarty przez cały rok i jest atrakcyjny o każdej porze roku.

Jak zatłoczony jest szlak On the Kandel?

Według wędrowców szlak On the Kandel jest zwykle dość zatłoczony. Szlak On the Kandel jest otwarty przez cały rok i jest atrakcyjny o każdej porze roku.

Czy szlak On the Kandel jest utwardzony?

Tak, według wędrowców szlak On the Kandel jest częściowo utwardzony.

Czy na szlaku On the Kandel są lasy?

Tak, szlak On the Kandel to szlak leśny w rejonie Southern Black Forest Nature Park.

Czy na szlaku On the Kandel są kwiaty?

Tak, wędrowcy zgłaszali różne gatunki dzikich kwiatów na szlaku On the Kandel, chociaż w zależności od pory roku mogą się one różnić.

Czy na szlaku On the Kandel można zaobserwować dziką przyrodę?

Tak, wielu wędrowców widziało dziką przyrodę na szlaku On the Kandel w rejonie Southern Black Forest Nature Park. Pamiętaj, aby zawsze obserwować dziką przyrodę z bezpiecznej odległości.
Ostatnio zaktualizowane 17 września 2026 03:23 GMT+0