Rundtour in Henstedt
6,3kmLengte
109mHoogteverschil
Ronde
Ontdek deze lusvormige route van 6,3-km in de buurt van Henstedt-Ulzburg, Sleeswijk-Holstein. Wordt over het algemeen ervaren als een redelijk uitdagende route. Deze route is geweldig voor Fietsen, en je gaat waarschijnlijk niet veel andere mensen tegenkomen tijdens je verkenningstocht.
Must-sees
Wöddel
Vijver
Findling
Attractie
Must-sees
Wöddel
Vijver
Findling
Attractie
Populaire tijden
Wanneer is de route het drukst?
Vermijd de drukte met wekelijkse en maandelijkse gegevens over de activiteit op routes van onze communityBeste routes in de buurt
Veelgestelde vragen
Welk weer wordt er deze week verwacht voor Rundtour in Henstedt?
Het verwachte weer voor Rundtour in Henstedt voor de komende vijf dagen is:
- wo 23 september - 14.9 graden/buien
- do 24 september - 16.4 graden/onbewolkt
- vr 25 september - 17.3 graden/onbewolkt
- za 26 september - 19.1 graden/onbewolkt
- zo 27 september - 21.8 graden/buien
Waar bevindt Rundtour in Henstedt zich?
Rundtour in Henstedt is een route in Henstedt-Ulzburg, Sleeswijk-Holstein, Duitsland.
Zijn honden toegestaan op Rundtour in Henstedt?
Honden zijn mogelijk toegestaan op Rundtour in Henstedt. Controleer de regels voordat je op pad gaat.
Is Rundtour in Henstedt kindvriendelijk?
Ja, veel wandelaars geven aan dat Rundtour in Henstedt geschikt is voor kinderen en gezinnen. Kindvriendelijke routes zijn meestal kort, met duidelijk aangegeven paden en redelijk vlak terrein.
Is Rundtour in Henstedt verhard?
Ja, volgens wandelaars is Rundtour in Henstedt gedeeltelijk verhard.
Loopt Rundtour in Henstedt door bossen?
Ja, Rundtour in Henstedt is een bospad.
Laatst bijgewerkt op 22 september 2026 om 00:32 GMT+0