From the Naturfreundehaus in the Heidenbrunner Valley to the Heller Hut
12,4kmLengte
566mHoogteverschil
4,5–5uGeschatte tijd
Ronde
Schilderachtige en populaire rondwandeling bij Neustadt an der Weinstraße.
Deze idyllische rondwandeling begint bij het Naturfreunde Haus in het Heidenbrunner Tal en voert over smalle wandelpaden omhoog naar de Kaisergarten. Hier staat een schuilhut – banken en tafels nodigen uit tot een pauze. Van daaruit gaat het over de bergkam langs de Kehrstein via Breite Loog en Überzwerchberg. Een smal pad leidt naar beneden naar de Hellerhütte, waar u iets kunt eten en drinken. Via de idyllische Liselottensteig keert u terug naar het startpunt van de tocht. Hoogtepunten: - Prachtige uitzichten - Lokale flora en fauna - Afwisselende natuurlandschappen - Mogelijkheden om iets te eten en drinken
Deze tekst is vertaald.
Must-sees
Überzwerchberg
Bergtop
Kaisergarten
Weerschuilplaats
Platte
Bergtop
Weigenandbrunnen
Lente
Naturfreundehaus Heidenbrunnental
Berghut
Breite Loog
Attractie
Karl Weigenand Quelle
Lente
Ritterstein 255 "Breite Loog"
Attractie
Ritterstein 256 "Kaisergarten"
Attractie
Giebelstein
Bergtop
Hohberg
Bergtop
Ritterstein 190 „Karl Wertz Nieuwjaar 1960/1961”
Attractie
Wernigeröder Bank
Picknickplaats
Ritterstein 247 „Hellerplatz”
Attractie
Must-sees
Überzwerchberg
Bergtop
Kaisergarten
Weerschuilplaats
Platte
Bergtop
Weigenandbrunnen
Lente
Naturfreundehaus Heidenbrunnental
Berghut
Breite Loog
Attractie
Karl Weigenand Quelle
Lente
Ritterstein 255 "Breite Loog"
Attractie
Ritterstein 256 "Kaisergarten"
Attractie
Giebelstein
Bergtop
Hohberg
Bergtop
Ritterstein 190 „Karl Wertz Nieuwjaar 1960/1961”
Attractie
Wernigeröder Bank
Picknickplaats
Ritterstein 247 „Hellerplatz”
Attractie
Populaire tijden
Wanneer is de route het drukst?
Vermijd de drukte met wekelijkse en maandelijkse gegevens over de activiteit op routes van onze communityBeste routes in de buurt
Veelgestelde vragen
Wat is handig om te weten over deze route?
Geniet van deze lusvormige route van 12,4-km in de buurt van Neustadt an der Weinstraße, Rijnland-Palts. Wordt over het algemeen ervaren als een redelijk uitdagende route en duurt gemiddeld 4 u 10 min om te voltooien. Dit is een populaire route voor Hiken, maar je kunt nog steeds van de stilte genieten op rustigere momenten van de dag.
Welk weer wordt er deze week verwacht voor From the Naturfreundehaus in the Heidenbrunner Valley to the Heller Hut?
Het verwachte weer voor From the Naturfreundehaus in the Heidenbrunner Valley to the Heller Hut voor de komende vijf dagen is:
- za 26 september - 27.2 graden/onbewolkt
- zo 27 september - 28.1 graden/onbewolkt
- ma 28 september - 27.4 graden/onbewolkt
- di 29 september - 27.7 graden/onbewolkt
- wo 30 september - 20.5 graden/buien
Waar bevindt From the Naturfreundehaus in the Heidenbrunner Valley to the Heller Hut zich?
From the Naturfreundehaus in the Heidenbrunner Valley to the Heller Hut is een route in Palatinate Forest-Vosges du Nord Biosphere Reserve.
Hoe zwaar is From the Naturfreundehaus in the Heidenbrunner Valley to the Heller Hut?
From the Naturfreundehaus in the Heidenbrunner Valley to the Heller Hut wordt beschouwd als een redelijk uitdagende wandeling van 12,4 km, met een hoogteverschil van 566 m. Je doet er ongeveer 4,5–5 u over. Redelijke uitdagende routes bevatten vaak gematigde beklimmingen of obstakels zoals rotsen of wortels.
Wat is het hoogteverschil voor From the Naturfreundehaus in the Heidenbrunner Valley to the Heller Hut?
From the Naturfreundehaus in the Heidenbrunner Valley to the Heller Hut wordt beschouwd als een redelijk uitdagende wandeling van 12,4 km, met een hoogteverschil van 566 m. Je doet er ongeveer 4,5–5 u over. Redelijke uitdagende routes bevatten vaak gematigde beklimmingen of obstakels zoals rotsen of wortels.
Is From the Naturfreundehaus in the Heidenbrunner Valley to the Heller Hut een lus?
From the Naturfreundehaus in the Heidenbrunner Valley to the Heller Hut is een lusroute van 12,4 km, met een hoogteverschil van 566 m. Je doet er ongeveer 4,5–5 u over. Lusroutes hebben hetzelfde begin- en eindpunt. Je volgt één route zonder dat je over hetzelfde pad terug hoeft te lopen.
Hoe lang is From the Naturfreundehaus in the Heidenbrunner Valley to the Heller Hut?
From the Naturfreundehaus in the Heidenbrunner Valley to the Heller Hut is een lusroute van 12,4 km, met een hoogteverschil van 566 m. Je doet er ongeveer 4,5–5 u over. Lusroutes hebben hetzelfde begin- en eindpunt. Je volgt één route zonder dat je over hetzelfde pad terug hoeft te lopen.
Zijn honden toegestaan op From the Naturfreundehaus in the Heidenbrunner Valley to the Heller Hut?
Honden zijn mogelijk toegestaan op From the Naturfreundehaus in the Heidenbrunner Valley to the Heller Hut. Controleer de regels voordat je op pad gaat.
Zijn er wilde bloemen bij From the Naturfreundehaus in the Heidenbrunner Valley to the Heller Hut?
Ja, wandelaars hebben verschillende soorten wilde bloemen op From the Naturfreundehaus in the Heidenbrunner Valley to the Heller Hut gemeld, hoewel de specifieke soorten van maand tot maand kunnen verschillen.
Laatst bijgewerkt op 23 september 2026 om 01:20 GMT+0