Moenchsheide (Bad Breisig 3)
6,4kmLengte
153mHoogteverschil
1,5–2uGeschatte tijd
Ronde
Populaire rondwandeling in de buurt van Bad Breisig, Rijnland-Palts.
Deze gezinsvriendelijke rondwandeling loopt vanaf de parkeerplaats Hubihütte over het plateau van de Mönchsheide. Hij loopt rond het zweefvliegterrein Mönchsheide over meestal vlakke en gemakkelijk begaanbare paden. In de buurt van de route zijn er twee goede plekken om te stoppen voor een verfrissing op het zweefvliegveld of op het landgoed Mönchsheide.
Hoogtepunten van de wandeling:
- Mönchsheide
- Heiligental
- Hubi-hut
- Idyllische bosranden
Deze tekst is vertaald.
Populaire tijden
Wanneer is de route het drukst?
Vermijd de drukte met wekelijkse en maandelijkse gegevens over de activiteit op routes van onze communityBeste routes in de buurt
Veelgestelde vragen
Wat is handig om te weten over deze route?
Geniet van deze lusvormige route van 6,4-km in de buurt van Bad Breisig, Rijnland-Palts. Wordt over het algemeen ervaren als een redelijk uitdagende route en duurt gemiddeld 1 u 41 min om te voltooien. Deze route is geweldig voor Hiken en trailrunnen, en je gaat waarschijnlijk niet veel andere mensen tegenkomen tijdens je verkenningstocht. Honden zijn welkom, maar moeten wel aan de lijn.
Welk weer wordt er deze week verwacht voor Moenchsheide (Bad Breisig 3)?
Het verwachte weer voor Moenchsheide (Bad Breisig 3) voor de komende vijf dagen is:
- wo 23 september - 18.4 graden/onbewolkt
- do 24 september - 21.5 graden/onbewolkt
- vr 25 september - 25.1 graden/onbewolkt
- za 26 september - 25.5 graden/onbewolkt
- zo 27 september - 29.7 graden/onbewolkt
Waar bevindt Moenchsheide (Bad Breisig 3) zich?
Moenchsheide (Bad Breisig 3) is een route in Bad Breisig, Rijnland-Palts, Duitsland.
Hoe zwaar is Moenchsheide (Bad Breisig 3)?
Moenchsheide (Bad Breisig 3) wordt beschouwd als een redelijk uitdagende wandeling van 6,4 km, met een hoogteverschil van 153 m. Je doet er ongeveer 1,5–2 u over. Redelijke uitdagende routes bevatten vaak gematigde beklimmingen of obstakels zoals rotsen of wortels.
Wat is het hoogteverschil voor Moenchsheide (Bad Breisig 3)?
Moenchsheide (Bad Breisig 3) wordt beschouwd als een redelijk uitdagende wandeling van 6,4 km, met een hoogteverschil van 153 m. Je doet er ongeveer 1,5–2 u over. Redelijke uitdagende routes bevatten vaak gematigde beklimmingen of obstakels zoals rotsen of wortels.
Is Moenchsheide (Bad Breisig 3) een lus?
Moenchsheide (Bad Breisig 3) is een lusroute van 6,4 km, met een hoogteverschil van 153 m. Je doet er ongeveer 1,5–2 u over. Lusroutes hebben hetzelfde begin- en eindpunt. Je volgt één route zonder dat je over hetzelfde pad terug hoeft te lopen.
Hoe lang is Moenchsheide (Bad Breisig 3)?
Moenchsheide (Bad Breisig 3) is een lusroute van 6,4 km, met een hoogteverschil van 153 m. Je doet er ongeveer 1,5–2 u over. Lusroutes hebben hetzelfde begin- en eindpunt. Je volgt één route zonder dat je over hetzelfde pad terug hoeft te lopen.
Zijn honden toegestaan op Moenchsheide (Bad Breisig 3)?
Ja, honden zijn toegestaan op Moenchsheide (Bad Breisig 3), maar ze moeten aangelijnd blijven.
Is Moenchsheide (Bad Breisig 3) geschikt voor hardlopen?
Ja, wandelaars hebben aangegeven dat Moenchsheide (Bad Breisig 3) geschikt is voor hardlopen. Dit is een route van 6,4 km, met een hoogteverschil van 153 m.
Loopt Moenchsheide (Bad Breisig 3) door bossen?
Ja, Moenchsheide (Bad Breisig 3) is een bospad.
Laatst bijgewerkt op 23 september 2026 om 00:57 GMT+0