From the Wahner Heide to the deer park
100% van de beoordelaars zegt dat deze route makkelijk is
6,1kmLengte
118mHoogteverschil
1,5–2uGeschatte tijd
Ronde
Populaire rondwandeling in de Baai van Keulen, Noordrijn-Westfalen.
Bos en wilde dieren bieden ideale omstandigheden voor een pauze in de natuur. Omdat je voornamelijk door het natuurreservaat Wahner Heide wandelt, moeten honden worden aangelijnd. In het hertenpark Troisdorf bij Schloss Wissem kun je je verheugen op het zien van vele vogelsoorten en zeldzame boerderijdieren zoals oude kippenrassen.
Hoogtepunten van de wandeling:
- Hertenkamp Troisdorf
- Idyllische bospaden
- Natuurreservaat Wahner Heide
- Ravensberg
Deze tekst is vertaald.
Must-sees
Ravensberg
Bergtop
Aggerstadion Troisdorf
Caravanterrein
Taststelen
Attractie
Große Balancierscheibe
Attractie
Rotierende Scheibe
Attractie
Bilderbuchmuseum
Gebouw
Barfußpfad
Attractie
Duftstelen
Attractie
Balancierscheibe
Attractie
Lithophon (Riesen-Xylophon)
Attractie
Der Sinnbaum
Attractie
Pirouette
Attractie
Materielle Studien
Attractie
Rothirsche
Attractie
Waldtelefon
Attractie
Sikahirsche
Attractie
Lilienwippe
Attractie
Must-sees
Ravensberg
Bergtop
Aggerstadion Troisdorf
Caravanterrein
Taststelen
Attractie
Große Balancierscheibe
Attractie
Rotierende Scheibe
Attractie
Bilderbuchmuseum
Gebouw
Barfußpfad
Attractie
Duftstelen
Attractie
Balancierscheibe
Attractie
Lithophon (Riesen-Xylophon)
Attractie
Der Sinnbaum
Attractie
Pirouette
Attractie
Materielle Studien
Attractie
Rothirsche
Attractie
Waldtelefon
Attractie
Sikahirsche
Attractie
Lilienwippe
Attractie
Populaire tijden
Wanneer is de route het drukst?
Vermijd de drukte met wekelijkse en maandelijkse gegevens over de activiteit op routes van onze communityBeste routes in de buurt
Veelgestelde vragen
Wat is handig om te weten over deze route?
Kijk eens naar deze lusvormige route van 6,1-km in de buurt van Troisdorf, Noordrijn-Westfalen. Wordt over het algemeen ervaren als een gemakkelijke route en duurt gemiddeld 1 u 29 min om te voltooien. Dit is een populaire route voor Hiken en trailrunnen, maar je kunt nog steeds van de stilte genieten op rustigere momenten van de dag. Honden zijn welkom, maar moeten wel aan de lijn.
Welk weer wordt er deze week verwacht voor From the Wahner Heide to the deer park?
Het verwachte weer voor From the Wahner Heide to the deer park voor de komende vijf dagen is:
- za 26 september - 26.6 graden/onbewolkt
- zo 27 september - 26.5 graden/onbewolkt
- ma 28 september - 27.1 graden/onbewolkt
- di 29 september - 26.7 graden/onbewolkt
- wo 30 september - 22.2 graden/buien
Waar bevindt From the Wahner Heide to the deer park zich?
From the Wahner Heide to the deer park is een route in Troisdorf, Noordrijn-Westfalen, Duitsland.
Hoe zwaar is From the Wahner Heide to the deer park?
From the Wahner Heide to the deer park wordt beschouwd als een makkelijke wandeling van 6,1 km, met een hoogteverschil van 118 m. Je doet er ongeveer 1,5–2 u over. Makkelijke routes zijn meestal kort, met duidelijk aangegeven paden en redelijk vlak terrein.
Wat is het hoogteverschil voor From the Wahner Heide to the deer park?
From the Wahner Heide to the deer park wordt beschouwd als een makkelijke wandeling van 6,1 km, met een hoogteverschil van 118 m. Je doet er ongeveer 1,5–2 u over. Makkelijke routes zijn meestal kort, met duidelijk aangegeven paden en redelijk vlak terrein.
Is From the Wahner Heide to the deer park een lus?
From the Wahner Heide to the deer park is een lusroute van 6,1 km, met een hoogteverschil van 118 m. Je doet er ongeveer 1,5–2 u over. Lusroutes hebben hetzelfde begin- en eindpunt. Je volgt één route zonder dat je over hetzelfde pad terug hoeft te lopen.
Hoe lang is From the Wahner Heide to the deer park?
From the Wahner Heide to the deer park is een lusroute van 6,1 km, met een hoogteverschil van 118 m. Je doet er ongeveer 1,5–2 u over. Lusroutes hebben hetzelfde begin- en eindpunt. Je volgt één route zonder dat je over hetzelfde pad terug hoeft te lopen.
Zijn honden toegestaan op From the Wahner Heide to the deer park?
Ja, honden zijn toegestaan op From the Wahner Heide to the deer park, maar ze moeten aangelijnd blijven.
Is From the Wahner Heide to the deer park geschikt voor hardlopen?
Ja, wandelaars hebben aangegeven dat From the Wahner Heide to the deer park geschikt is voor hardlopen. Dit is een route van 6,1 km, met een hoogteverschil van 118 m.
Zijn er wilde bloemen bij From the Wahner Heide to the deer park?
Ja, wandelaars hebben verschillende soorten wilde bloemen op From the Wahner Heide to the deer park gemeld, hoewel de specifieke soorten van maand tot maand kunnen verschillen.
Laatst bijgewerkt op 24 september 2026 om 01:25 GMT+0