Hirschbruch loop trail A10
6,4kmLengte
230mHoogteverschil
2–2,5uGeschatte tijd
Ronde
Populaire rondwandeling in het natuurpark Arnsberger Woud, Noordrijn-Westfalen.
Dit is een vrij korte en aangename rondwandeling in de regio Hochsauerland. Er is voldoende parkeergelegenheid op de wandelparkeerplaats Hirschbruch. Aanvankelijk loop je een paar honderd meter langs de L 776, maar dan ga je het bos in, dat doorkruist wordt door kleine beekjes.
Hoogtepunten van de wandeling:
- Rustige bospaden
- Nuttlar hoogten
Deze tekst is vertaald.
Must-sees
Nuttlarer Höhe
Bergtop
Must-sees
Nuttlarer Höhe
Bergtop
Populaire tijden
Wanneer is de route het drukst?
Vermijd de drukte met wekelijkse en maandelijkse gegevens over de activiteit op routes van onze communityBeste routes in de buurt
Veelgestelde vragen
Wat is handig om te weten over deze route?
Probeer deze lusvormige route van 6,4-km in de buurt van Rüthen, Noordrijn-Westfalen. Wordt over het algemeen ervaren als een redelijk uitdagende route en duurt gemiddeld 1 u 56 min om te voltooien. Deze route is geweldig voor Hiken en trailrunnen, en je gaat waarschijnlijk niet veel andere mensen tegenkomen tijdens je verkenningstocht.
Welk weer wordt er deze week verwacht voor Hirschbruch loop trail A10?
Het verwachte weer voor Hirschbruch loop trail A10 voor de komende vijf dagen is:
- wo 23 september - 14 graden/motregen
- do 24 september - 16.7 graden/onbewolkt
- vr 25 september - 21.2 graden/onbewolkt
- za 26 september - 18.9 graden/onbewolkt
- zo 27 september - 24.8 graden/onbewolkt
Waar bevindt Hirschbruch loop trail A10 zich?
Hirschbruch loop trail A10 is een route in Arnsberg Forest Nature Park.
Hoe zwaar is Hirschbruch loop trail A10?
Hirschbruch loop trail A10 wordt beschouwd als een redelijk uitdagende wandeling van 6,4 km, met een hoogteverschil van 230 m. Je doet er ongeveer 2–2,5 u over. Redelijke uitdagende routes bevatten vaak gematigde beklimmingen of obstakels zoals rotsen of wortels.
Wat is het hoogteverschil voor Hirschbruch loop trail A10?
Hirschbruch loop trail A10 wordt beschouwd als een redelijk uitdagende wandeling van 6,4 km, met een hoogteverschil van 230 m. Je doet er ongeveer 2–2,5 u over. Redelijke uitdagende routes bevatten vaak gematigde beklimmingen of obstakels zoals rotsen of wortels.
Is Hirschbruch loop trail A10 een lus?
Hirschbruch loop trail A10 is een lusroute van 6,4 km, met een hoogteverschil van 230 m. Je doet er ongeveer 2–2,5 u over. Lusroutes hebben hetzelfde begin- en eindpunt. Je volgt één route zonder dat je over hetzelfde pad terug hoeft te lopen.
Hoe lang is Hirschbruch loop trail A10?
Hirschbruch loop trail A10 is een lusroute van 6,4 km, met een hoogteverschil van 230 m. Je doet er ongeveer 2–2,5 u over. Lusroutes hebben hetzelfde begin- en eindpunt. Je volgt één route zonder dat je over hetzelfde pad terug hoeft te lopen.
Zijn honden toegestaan op Hirschbruch loop trail A10?
Honden zijn mogelijk toegestaan op Hirschbruch loop trail A10. Controleer de regels voordat je op pad gaat.
Is Hirschbruch loop trail A10 geschikt voor hardlopen?
Ja, wandelaars hebben aangegeven dat Hirschbruch loop trail A10 geschikt is voor hardlopen. Dit is een route van 6,4 km, met een hoogteverschil van 230 m.
Loopt Hirschbruch loop trail A10 door bossen?
Ja, Hirschbruch loop trail A10 is een bosroute in Arnsberg Forest Nature Park.
Laatst bijgewerkt op 20 september 2026 om 01:33 GMT+0