Doorgaan naar hoofdcontent

Heidemoore in the Nettetal with Sequoiafarm

17,7kmLengte
275mHoogteverschil
4–4,5uGeschatte tijd
Ronde
Een prachtig bos met goed begaanbare paden. Van april tot oktober kun je op zon- en feestdagen of op afspraak (zie foto, er is ook een telefoonnummer) de Sequoiafarm bezoeken. Sequoia's zijn Californische sequoia's die hier met succes zijn aangeplant. Ze zijn nog niet zo groot als in Californië, maar dat zal de komende honderd jaar wel het geval zijn. Aan het zuidelijke einde van de tour is een pretpark voor kinderen met allerlei speeltoestellen.
Deze tekst is vertaald.
Route aanpassen
Kindvriendelijk
Kamperen
Hiken
Stranden
Bossen
Meren
Wilde bloemen
Wilde dieren

Populaire tijden

Plus badge afbeelding

Wanneer is de route het drukst?

Vermijd de drukte met wekelijkse en maandelijkse gegevens over de activiteit op routes van onze community
AllTrails-logo

Avontuur begint in de app

Offline kaarten, navigatie en omstandigheden — allemaal op één plek
Download de AllTrails-app in de App StoreDownload de AllTrails-app van Google Play

Veelgestelde vragen

Wat is handig om te weten over deze route?

Geniet van deze lusvormige route van 17,7-km in de buurt van Nettetal, Noordrijn-Westfalen. Wordt over het algemeen ervaren als een redelijk uitdagende route en duurt gemiddeld 4 u 4 min om te voltooien. Dit is een populaire route voor Kamperen en Hiken, maar je kunt nog steeds van de stilte genieten op rustigere momenten van de dag. De beste tijd om deze route te bezoeken zijn van maart tot en met oktober.

Welk weer wordt er deze week verwacht voor Heidemoore in the Nettetal with Sequoiafarm?

Het verwachte weer voor Heidemoore in the Nettetal with Sequoiafarm voor de komende vijf dagen is:
  • vr 25 september - 20.5 graden/onbewolkt
  • za 26 september - 22.3 graden/onbewolkt
  • zo 27 september - 24.4 graden/onbewolkt
  • ma 28 september - 26.3 graden/onbewolkt
  • di 29 september - 25.7 graden/onbewolkt

Waar bevindt Heidemoore in the Nettetal with Sequoiafarm zich?

Heidemoore in the Nettetal with Sequoiafarm is een route in Schwalm-Nette Nature Park.

Hoe zwaar is Heidemoore in the Nettetal with Sequoiafarm?

Heidemoore in the Nettetal with Sequoiafarm wordt beschouwd als een redelijk uitdagende wandeling van 17,7 km, met een hoogteverschil van 275 m. Je doet er ongeveer 4–4,5 u over. Redelijke uitdagende routes bevatten vaak gematigde beklimmingen of obstakels zoals rotsen of wortels.

Wat is het hoogteverschil voor Heidemoore in the Nettetal with Sequoiafarm?

Heidemoore in the Nettetal with Sequoiafarm wordt beschouwd als een redelijk uitdagende wandeling van 17,7 km, met een hoogteverschil van 275 m. Je doet er ongeveer 4–4,5 u over. Redelijke uitdagende routes bevatten vaak gematigde beklimmingen of obstakels zoals rotsen of wortels.

Is Heidemoore in the Nettetal with Sequoiafarm een lus?

Heidemoore in the Nettetal with Sequoiafarm is een lusroute van 17,7 km, met een hoogteverschil van 275 m. Je doet er ongeveer 4–4,5 u over. Lusroutes hebben hetzelfde begin- en eindpunt. Je volgt één route zonder dat je over hetzelfde pad terug hoeft te lopen.

Hoe lang is Heidemoore in the Nettetal with Sequoiafarm?

Heidemoore in the Nettetal with Sequoiafarm is een lusroute van 17,7 km, met een hoogteverschil van 275 m. Je doet er ongeveer 4–4,5 u over. Lusroutes hebben hetzelfde begin- en eindpunt. Je volgt één route zonder dat je over hetzelfde pad terug hoeft te lopen.

Zijn honden toegestaan op Heidemoore in the Nettetal with Sequoiafarm?

Honden zijn mogelijk toegestaan op Heidemoore in the Nettetal with Sequoiafarm. Controleer de regels voordat je op pad gaat.

Wat is de beste tijd van het jaar om Heidemoore in the Nettetal with Sequoiafarm te wandelen?

maart tot oktober is de populairste tijd van het jaar om Heidemoore in the Nettetal with Sequoiafarm te bezoeken.

Hoe druk is het op Heidemoore in the Nettetal with Sequoiafarm?

Volgens wandelaars is Heidemoore in the Nettetal with Sequoiafarm meestal vrij druk. maart tot oktober is de populairste tijd van het jaar om Heidemoore in the Nettetal with Sequoiafarm te bezoeken.

Is kamperen toegestaan op Heidemoore in the Nettetal with Sequoiafarm?

Kamperen is toegestaan op Heidemoore in the Nettetal with Sequoiafarm in Schwalm-Nette Nature Park. De kampeervoorzieningen variëren en kunnen bestaan uit campings, verspreide kampeerplaatsen, hutten of accommodaties in een dorp of stad. Controleer altijd of je een vergunning nodig hebt.

Is Heidemoore in the Nettetal with Sequoiafarm kindvriendelijk?

Ja, veel wandelaars geven aan dat Heidemoore in the Nettetal with Sequoiafarm geschikt is voor kinderen en gezinnen. Kindvriendelijke routes zijn meestal kort, met duidelijk aangegeven paden en redelijk vlak terrein.

Loopt Heidemoore in the Nettetal with Sequoiafarm door bossen?

Ja, Heidemoore in the Nettetal with Sequoiafarm is een bosroute in Schwalm-Nette Nature Park.

Zijn er wilde bloemen bij Heidemoore in the Nettetal with Sequoiafarm?

Ja, wandelaars hebben verschillende soorten wilde bloemen op Heidemoore in the Nettetal with Sequoiafarm gemeld, hoewel de specifieke soorten van maand tot maand kunnen verschillen.

Zijn er wilde dieren bij Heidemoore in the Nettetal with Sequoiafarm?

Ja, veel wandelaars hebben wilde dieren gezien op Heidemoore in the Nettetal with Sequoiafarm in Schwalm-Nette Nature Park. Blijf altijd op een veilige afstand van wilde dieren.
Laatst bijgewerkt op 23 september 2026 om 23:37 GMT+0