Doorgaan naar hoofdcontent

Campus CTF19 long

55kmLengte
1.229mHoogteverschil
Ronde
Populaire fietstocht in het natuurpark Siebengebirge, Noordrijn-Westfalen. Dit is de officiële route van de Campus CTF (lange afstand) vanaf 2019. Actuele routes en verdere informatie van en over de organisator RCB vind je onder de link onder "Tips". Hoogtepunten van de route: - Hühnerberg - Geistinger Woud - Kasteel Birlinghoven
Deze tekst is vertaald.
Route aanpassen
Gedeeltelijk verhard
Fietstochten
Bossen
Meren
Rivieren
Uitzichten
Wilde bloemen
Historische bezienswaardigheden
Evenementen

Populaire tijden

Plus badge afbeelding

Wanneer is de route het drukst?

Vermijd de drukte met wekelijkse en maandelijkse gegevens over de activiteit op routes van onze community
AllTrails-logo

Avontuur begint in de app

Offline kaarten, navigatie en omstandigheden — allemaal op één plek
Download de AllTrails-app in de App StoreDownload de AllTrails-app van Google Play

Veelgestelde vragen

Wat is handig om te weten over deze route?

Beleef deze lusvormige route van 55,0-km in de buurt van Bonn, Noordrijn-Westfalen. Wordt over het algemeen ervaren als een redelijk uitdagende route. Deze route is geweldig voor Fietsen, en je gaat waarschijnlijk niet veel andere mensen tegenkomen tijdens je verkenningstocht.

Welk weer wordt er deze week verwacht voor Campus CTF19 long?

Het verwachte weer voor Campus CTF19 long voor de komende vijf dagen is:
  • di 22 september - 18.9 graden/onbewolkt
  • wo 23 september - 16.5 graden/buien
  • do 24 september - 17.7 graden/onbewolkt
  • vr 25 september - 20.7 graden/onbewolkt
  • za 26 september - 25 graden/onbewolkt

Waar bevindt Campus CTF19 long zich?

Campus CTF19 long is een route in Siebengebirge Nature Park.

Zijn honden toegestaan op Campus CTF19 long?

Honden zijn mogelijk toegestaan op Campus CTF19 long. Controleer de regels voordat je op pad gaat.

Is Campus CTF19 long verhard?

Ja, volgens wandelaars is Campus CTF19 long gedeeltelijk verhard.

Loopt Campus CTF19 long door bossen?

Ja, Campus CTF19 long is een bosroute in Siebengebirge Nature Park.

Zijn er wilde bloemen bij Campus CTF19 long?

Ja, wandelaars hebben verschillende soorten wilde bloemen op Campus CTF19 long gemeld, hoewel de specifieke soorten van maand tot maand kunnen verschillen.
Laatst bijgewerkt op 22 september 2026 om 00:43 GMT+0