Doorgaan naar hoofdcontent

Scherenbostel - Lönssee - Wiechendorf

3,4kmLengte
91mHoogteverschil
0,5–1uGeschatte tijd
Ronde
Kindvriendelijke wandeling in Wedemark, Nedersaksen. Als je op zoek bent naar een gemakkelijke lus voor een ontspannen zondagse wandeling, ben je hier aan het juiste adres: twee kleine meren, bossen en bosranden beloven genoeg afwisseling voor zo'n korte route. Hoogtepunten van de wandeling: - Kindvriendelijk - Lönssee - Idyllische bos- en veldpaden
Deze tekst is vertaald.
Route aanpassen
Kindvriendelijk
Gedeeltelijk verhard
Lopen
Hardlopen
Bossen
Meren
Uitzichten
Wilde bloemen

Populaire tijden

Plus badge afbeelding

Wanneer is de route het drukst?

Vermijd de drukte met wekelijkse en maandelijkse gegevens over de activiteit op routes van onze community
AllTrails-logo

Avontuur begint in de app

Offline kaarten, navigatie en omstandigheden — allemaal op één plek
Download de AllTrails-app in de App StoreDownload de AllTrails-app van Google Play

Veelgestelde vragen

Wat is handig om te weten over deze route?

Maak kennis met deze lusvormige route van 3,4-km in de buurt van Mellendorf, Nedersaksen. Wordt over het algemeen ervaren als een gemakkelijke route en duurt gemiddeld 54 min om te voltooien. Dit is een populaire route voor Hardlopen en Wandelen, maar je kunt nog steeds van de stilte genieten op rustigere momenten van de dag.

Welk weer wordt er deze week verwacht voor Scherenbostel - Lönssee - Wiechendorf?

Het verwachte weer voor Scherenbostel - Lönssee - Wiechendorf voor de komende vijf dagen is:
  • wo 23 september - 16.7 graden/buien
  • do 24 september - 17.4 graden/onbewolkt
  • vr 25 september - 21.5 graden/onbewolkt
  • za 26 september - 21.8 graden/onbewolkt
  • zo 27 september - 26.4 graden/motregen

Waar bevindt Scherenbostel - Lönssee - Wiechendorf zich?

Scherenbostel - Lönssee - Wiechendorf is een route in Mellendorf, Nedersaksen, Duitsland.

Hoe zwaar is Scherenbostel - Lönssee - Wiechendorf?

Scherenbostel - Lönssee - Wiechendorf wordt beschouwd als een makkelijke wandeling van 3,4 km, met een hoogteverschil van 91 m. Je doet er ongeveer 0,5–1 u over. Makkelijke routes zijn meestal kort, met duidelijk aangegeven paden en redelijk vlak terrein.

Wat is het hoogteverschil voor Scherenbostel - Lönssee - Wiechendorf?

Scherenbostel - Lönssee - Wiechendorf wordt beschouwd als een makkelijke wandeling van 3,4 km, met een hoogteverschil van 91 m. Je doet er ongeveer 0,5–1 u over. Makkelijke routes zijn meestal kort, met duidelijk aangegeven paden en redelijk vlak terrein.

Is Scherenbostel - Lönssee - Wiechendorf een lus?

Scherenbostel - Lönssee - Wiechendorf is een lusroute van 3,4 km, met een hoogteverschil van 91 m. Je doet er ongeveer 0,5–1 u over. Lusroutes hebben hetzelfde begin- en eindpunt. Je volgt één route zonder dat je over hetzelfde pad terug hoeft te lopen.

Hoe lang is Scherenbostel - Lönssee - Wiechendorf?

Scherenbostel - Lönssee - Wiechendorf is een lusroute van 3,4 km, met een hoogteverschil van 91 m. Je doet er ongeveer 0,5–1 u over. Lusroutes hebben hetzelfde begin- en eindpunt. Je volgt één route zonder dat je over hetzelfde pad terug hoeft te lopen.

Zijn honden toegestaan op Scherenbostel - Lönssee - Wiechendorf?

Honden zijn mogelijk toegestaan op Scherenbostel - Lönssee - Wiechendorf. Controleer de regels voordat je op pad gaat.

Is Scherenbostel - Lönssee - Wiechendorf kindvriendelijk?

Ja, veel wandelaars geven aan dat Scherenbostel - Lönssee - Wiechendorf geschikt is voor kinderen en gezinnen. Kindvriendelijke routes zijn meestal kort, met duidelijk aangegeven paden en redelijk vlak terrein.

Is Scherenbostel - Lönssee - Wiechendorf verhard?

Ja, volgens wandelaars is Scherenbostel - Lönssee - Wiechendorf gedeeltelijk verhard.

Loopt Scherenbostel - Lönssee - Wiechendorf door bossen?

Ja, Scherenbostel - Lönssee - Wiechendorf is een bospad.

Zijn er wilde bloemen bij Scherenbostel - Lönssee - Wiechendorf?

Ja, wandelaars hebben verschillende soorten wilde bloemen op Scherenbostel - Lönssee - Wiechendorf gemeld, hoewel de specifieke soorten van maand tot maand kunnen verschillen.
Laatst bijgewerkt op 22 september 2026 om 23:14 GMT+0