Through the Steller Heath
100% van de beoordelaars zegt dat deze route makkelijk is
2,4kmLengte
46mHoogteverschil
0,5–1uGeschatte tijd
Ronde
Populaire ronde in de buurt van Delmenhorst, Nedersaksen.
De Steller Heide is een FFH-gebied en beschermd landschapsgebied ten zuidoosten van Delmenhorst. Een uitgebreid netwerk van wandelpaden maakt dit unieke landschap, dat wordt gekenmerkt door eikenbossen en duinen in het binnenland, tot een waar paradijs voor mensen die op zoek zijn naar ontspanning. De hier voorgestelde route is ideaal voor een wandeling met kinderen en kan naar wens worden uitgebreid of ingekort.
Hoogtepunten van de wandeling:
- kindvriendelijk
- Fauna- en flora-habitatgebied "Steller Heide
- duinen in het binnenland
- eikenbos
Deze tekst is vertaald.
Populaire tijden
Wanneer is de route het drukst?
Vermijd de drukte met wekelijkse en maandelijkse gegevens over de activiteit op routes van onze communityBeste routes in de buurt
Veelgestelde vragen
Wat is handig om te weten over deze route?
Beleef deze lusvormige route van 2,4-km in de buurt van Delmenhorst, Nedersaksen. Wordt over het algemeen ervaren als een gemakkelijke route en duurt gemiddeld 35 min om te voltooien. Deze route is geweldig voor Hardlopen en Wandelen, en je gaat waarschijnlijk niet veel andere mensen tegenkomen tijdens je verkenningstocht.
Welk weer wordt er deze week verwacht voor Through the Steller Heath?
Het verwachte weer voor Through the Steller Heath voor de komende vijf dagen is:
- ma 21 september - 18.5 graden/onbewolkt
- di 22 september - 18.3 graden/motregen
- wo 23 september - 16.5 graden/buien
- do 24 september - 16.4 graden/onbewolkt
- vr 25 september - 19.2 graden/onbewolkt
Waar bevindt Through the Steller Heath zich?
Through the Steller Heath is een route in Delmenhorst, Nedersaksen, Duitsland.
Hoe zwaar is Through the Steller Heath?
Through the Steller Heath wordt beschouwd als een makkelijke wandeling van 2,4 km, met een hoogteverschil van 46 m. Je doet er ongeveer 0,5–1 u over. Makkelijke routes zijn meestal kort, met duidelijk aangegeven paden en redelijk vlak terrein.
Wat is het hoogteverschil voor Through the Steller Heath?
Through the Steller Heath wordt beschouwd als een makkelijke wandeling van 2,4 km, met een hoogteverschil van 46 m. Je doet er ongeveer 0,5–1 u over. Makkelijke routes zijn meestal kort, met duidelijk aangegeven paden en redelijk vlak terrein.
Is Through the Steller Heath een lus?
Through the Steller Heath is een lusroute van 2,4 km, met een hoogteverschil van 46 m. Je doet er ongeveer 0,5–1 u over. Lusroutes hebben hetzelfde begin- en eindpunt. Je volgt één route zonder dat je over hetzelfde pad terug hoeft te lopen.
Hoe lang is Through the Steller Heath?
Through the Steller Heath is een lusroute van 2,4 km, met een hoogteverschil van 46 m. Je doet er ongeveer 0,5–1 u over. Lusroutes hebben hetzelfde begin- en eindpunt. Je volgt één route zonder dat je over hetzelfde pad terug hoeft te lopen.
Zijn honden toegestaan op Through the Steller Heath?
Honden zijn mogelijk toegestaan op Through the Steller Heath. Controleer de regels voordat je op pad gaat.
Is Through the Steller Heath kindvriendelijk?
Ja, veel wandelaars geven aan dat Through the Steller Heath geschikt is voor kinderen en gezinnen. Kindvriendelijke routes zijn meestal kort, met duidelijk aangegeven paden en redelijk vlak terrein.
Loopt Through the Steller Heath door bossen?
Ja, Through the Steller Heath is een bospad.
Zijn er wilde bloemen bij Through the Steller Heath?
Ja, wandelaars hebben verschillende soorten wilde bloemen op Through the Steller Heath gemeld, hoewel de specifieke soorten van maand tot maand kunnen verschillen.
Laatst bijgewerkt op 17 september 2026 om 00:51 GMT+0