Doorgaan naar hoofdcontent

Bördetour rund um Sittensen

47,2kmLengte
627mHoogteverschil
Ronde
Beleef deze lusvormige route van 47,2-km in de buurt van Wohnste, Nedersaksen. Wordt over het algemeen ervaren als een uitdagende route. Dit is een populaire route voor Mountainbiken en Fietsen, maar je kunt nog steeds van de stilte genieten op rustigere momenten van de dag.
Route aanpassen
Gedeeltelijk verhard
Mountainbiken
Fietstochten
Bossen
Meren
Rivieren
Uitzichten

Populaire tijden

Plus badge afbeelding

Wanneer is de route het drukst?

Vermijd de drukte met wekelijkse en maandelijkse gegevens over de activiteit op routes van onze community
AllTrails-logo

Avontuur begint in de app

Offline kaarten, navigatie en omstandigheden — allemaal op één plek
Download de AllTrails-app in de App StoreDownload de AllTrails-app van Google Play

Veelgestelde vragen

Welk weer wordt er deze week verwacht voor Bördetour rund um Sittensen?

Het verwachte weer voor Bördetour rund um Sittensen voor de komende vijf dagen is:
  • wo 23 september - 15.4 graden/buien
  • do 24 september - 16.4 graden/onbewolkt
  • vr 25 september - 17.9 graden/onbewolkt
  • za 26 september - 20 graden/mistig
  • zo 27 september - 22.3 graden/onbewolkt

Waar bevindt Bördetour rund um Sittensen zich?

Bördetour rund um Sittensen is een route in Wohnste, Nedersaksen, Duitsland.

Zijn honden toegestaan op Bördetour rund um Sittensen?

Honden zijn mogelijk toegestaan op Bördetour rund um Sittensen. Controleer de regels voordat je op pad gaat.

Zijn er rivieren bij Bördetour rund um Sittensen?

Ja, Bördetour rund um Sittensen is vlakbij Aue Halvesbostel.

Is mountainbiken toegestaan op Bördetour rund um Sittensen?

Mountainbiken is toegestaan op Bördetour rund um Sittensen. Controleer goed of de route voor gemengd gebruik is of alleen voor MTB.

Is Bördetour rund um Sittensen verhard?

Ja, volgens wandelaars is Bördetour rund um Sittensen gedeeltelijk verhard.

Loopt Bördetour rund um Sittensen door bossen?

Ja, Bördetour rund um Sittensen is een bospad.
Laatst bijgewerkt op 21 september 2026 om 02:01 GMT+0