Wasserburg - Günzburg - Denzingen
6,6kmLengte
94mHoogteverschil
1,5–2uGeschatte tijd
Ronde
Kijk eens naar deze lusvormige route van 6,6-km in de buurt van Bubesheim, Beieren. Wordt over het algemeen ervaren als een redelijk uitdagende route en duurt gemiddeld 1 u 29 min om te voltooien. Deze route is geweldig voor Wandelen, en je gaat waarschijnlijk niet veel andere mensen tegenkomen tijdens je verkenningstocht. De route is het hele jaar open en is op elk moment prachtig om te bezoeken. Honden zijn welkom, maar moeten wel aan de lijn.
Must-sees
Fidla
Attractie
Oberer Bachturm
Ruïnes
Must-sees
Fidla
Attractie
Oberer Bachturm
Ruïnes
Populaire tijden
Wanneer is de route het drukst?
Vermijd de drukte met wekelijkse en maandelijkse gegevens over de activiteit op routes van onze communityBeste routes in de buurt
Veelgestelde vragen
Welk weer wordt er deze week verwacht voor Wasserburg - Günzburg - Denzingen?
Het verwachte weer voor Wasserburg - Günzburg - Denzingen voor de komende vijf dagen is:
- vr 25 september - 22.1 graden/onbewolkt
- za 26 september - 23.3 graden/onbewolkt
- zo 27 september - 23.5 graden/onbewolkt
- ma 28 september - 22.1 graden/onbewolkt
- di 29 september - 22.7 graden/onbewolkt
Waar bevindt Wasserburg - Günzburg - Denzingen zich?
Wasserburg - Günzburg - Denzingen is een route in Bubesheim, Beieren, Duitsland.
Hoe zwaar is Wasserburg - Günzburg - Denzingen?
Wasserburg - Günzburg - Denzingen wordt beschouwd als een redelijk uitdagende wandeling van 6,6 km, met een hoogteverschil van 94 m. Je doet er ongeveer 1,5–2 u over. Redelijke uitdagende routes bevatten vaak gematigde beklimmingen of obstakels zoals rotsen of wortels.
Wat is het hoogteverschil voor Wasserburg - Günzburg - Denzingen?
Wasserburg - Günzburg - Denzingen wordt beschouwd als een redelijk uitdagende wandeling van 6,6 km, met een hoogteverschil van 94 m. Je doet er ongeveer 1,5–2 u over. Redelijke uitdagende routes bevatten vaak gematigde beklimmingen of obstakels zoals rotsen of wortels.
Is Wasserburg - Günzburg - Denzingen een lus?
Wasserburg - Günzburg - Denzingen is een lusroute van 6,6 km, met een hoogteverschil van 94 m. Je doet er ongeveer 1,5–2 u over. Lusroutes hebben hetzelfde begin- en eindpunt. Je volgt één route zonder dat je over hetzelfde pad terug hoeft te lopen.
Hoe lang is Wasserburg - Günzburg - Denzingen?
Wasserburg - Günzburg - Denzingen is een lusroute van 6,6 km, met een hoogteverschil van 94 m. Je doet er ongeveer 1,5–2 u over. Lusroutes hebben hetzelfde begin- en eindpunt. Je volgt één route zonder dat je over hetzelfde pad terug hoeft te lopen.
Zijn honden toegestaan op Wasserburg - Günzburg - Denzingen?
Ja, honden zijn toegestaan op Wasserburg - Günzburg - Denzingen, maar ze moeten aangelijnd blijven.
Wat is de beste tijd van het jaar om Wasserburg - Günzburg - Denzingen te wandelen?
Wasserburg - Günzburg - Denzingen is het hele jaar door geopend en is in ieder seizoen prachtig om te bezoeken.
Hoe druk is het op Wasserburg - Günzburg - Denzingen?
Volgens wandelaars is Wasserburg - Günzburg - Denzingen meestal niet zo druk. Wasserburg - Günzburg - Denzingen is het hele jaar door geopend en is in ieder seizoen prachtig om te bezoeken.
Is Wasserburg - Günzburg - Denzingen kindvriendelijk?
Ja, veel wandelaars geven aan dat Wasserburg - Günzburg - Denzingen geschikt is voor kinderen en gezinnen. Kindvriendelijke routes zijn meestal kort, met duidelijk aangegeven paden en redelijk vlak terrein.
Is Wasserburg - Günzburg - Denzingen verhard?
Ja, volgens wandelaars is Wasserburg - Günzburg - Denzingen verhard.
Is Wasserburg - Günzburg - Denzingen een stadswandeling?
Ja, Wasserburg - Günzburg - Denzingen is een stadswandeling in Bubesheim, Beieren, Duitsland.
Laatst bijgewerkt op 7 september 2026 om 01:29 GMT+0