Doorgaan naar hoofdcontent

Route 154: Fürster Rundweg

8,4kmLengte
177mHoogteverschil
2–2,5uGeschatte tijd
Ronde
Deze route begint in Roßbach en verkent de velden en bossen ten noorden van de stad. Er zijn verschillende kleine meren en vijvers in de regio, waar het aangenaam wandelen is. De route loopt ook door enkele kleine dorpjes zoals Weitenfürst en Nahenfürst. De hele route ligt ook in het Natuurpark Opper-Beierse Woud.
Deze tekst is vertaald.
Route aanpassen
Hiken
Trailrunnen
Bossen
Meren
Wilde bloemen

Populaire tijden

Plus badge afbeelding

Wanneer is de route het drukst?

Vermijd de drukte met wekelijkse en maandelijkse gegevens over de activiteit op routes van onze community
AllTrails-logo

Avontuur begint in de app

Offline kaarten, navigatie en omstandigheden — allemaal op één plek
Download de AllTrails-app in de App StoreDownload de AllTrails-app van Google Play

Veelgestelde vragen

Wat is handig om te weten over deze route?

Kijk eens naar deze lusvormige route van 8,4-km in de buurt van Wald, Beieren. Wordt over het algemeen ervaren als een redelijk uitdagende route en duurt gemiddeld 2 u 5 min om te voltooien. Deze route is geweldig voor Hiken en trailrunnen, en je gaat waarschijnlijk niet veel andere mensen tegenkomen tijdens je verkenningstocht. De route is het hele jaar open en is op elk moment prachtig om te bezoeken.

Welk weer wordt er deze week verwacht voor Route 154: Fürster Rundweg?

Het verwachte weer voor Route 154: Fürster Rundweg voor de komende vijf dagen is:
  • di 22 september - 15.7 graden/onbewolkt
  • wo 23 september - 14.9 graden/motregen
  • do 24 september - 14.4 graden/onbewolkt
  • vr 25 september - 18.4 graden/onbewolkt
  • za 26 september - 20.2 graden/onbewolkt

Waar bevindt Route 154: Fürster Rundweg zich?

Route 154: Fürster Rundweg is een route in Upper Bavarian Forest Nature Park.

Hoe zwaar is Route 154: Fürster Rundweg?

Route 154: Fürster Rundweg wordt beschouwd als een redelijk uitdagende wandeling van 8,4 km, met een hoogteverschil van 177 m. Je doet er ongeveer 2–2,5 u over. Redelijke uitdagende routes bevatten vaak gematigde beklimmingen of obstakels zoals rotsen of wortels.

Wat is het hoogteverschil voor Route 154: Fürster Rundweg?

Route 154: Fürster Rundweg wordt beschouwd als een redelijk uitdagende wandeling van 8,4 km, met een hoogteverschil van 177 m. Je doet er ongeveer 2–2,5 u over. Redelijke uitdagende routes bevatten vaak gematigde beklimmingen of obstakels zoals rotsen of wortels.

Is Route 154: Fürster Rundweg een lus?

Route 154: Fürster Rundweg is een lusroute van 8,4 km, met een hoogteverschil van 177 m. Je doet er ongeveer 2–2,5 u over. Lusroutes hebben hetzelfde begin- en eindpunt. Je volgt één route zonder dat je over hetzelfde pad terug hoeft te lopen.

Hoe lang is Route 154: Fürster Rundweg?

Route 154: Fürster Rundweg is een lusroute van 8,4 km, met een hoogteverschil van 177 m. Je doet er ongeveer 2–2,5 u over. Lusroutes hebben hetzelfde begin- en eindpunt. Je volgt één route zonder dat je over hetzelfde pad terug hoeft te lopen.

Zijn honden toegestaan op Route 154: Fürster Rundweg?

Honden zijn mogelijk toegestaan op Route 154: Fürster Rundweg. Controleer de regels voordat je op pad gaat.

Wat is de beste tijd van het jaar om Route 154: Fürster Rundweg te wandelen?

Route 154: Fürster Rundweg is het hele jaar door geopend en is in ieder seizoen prachtig om te bezoeken.

Hoe druk is het op Route 154: Fürster Rundweg?

Volgens wandelaars is Route 154: Fürster Rundweg meestal niet zo druk. Route 154: Fürster Rundweg is het hele jaar door geopend en is in ieder seizoen prachtig om te bezoeken.

Is Route 154: Fürster Rundweg geschikt voor hardlopen?

Ja, wandelaars hebben aangegeven dat Route 154: Fürster Rundweg geschikt is voor hardlopen. Dit is een route van 8,4 km, met een hoogteverschil van 177 m.

Loopt Route 154: Fürster Rundweg door bossen?

Ja, Route 154: Fürster Rundweg is een bosroute in Upper Bavarian Forest Nature Park.

Zijn er wilde bloemen bij Route 154: Fürster Rundweg?

Ja, wandelaars hebben verschillende soorten wilde bloemen op Route 154: Fürster Rundweg gemeld, hoewel de specifieke soorten van maand tot maand kunnen verschillen.
Laatst bijgewerkt op 14 september 2026 om 22:17 GMT+0