Doorgaan naar hoofdcontent

Rothsee Rundweg Nr. 9

18kmLengte
319mHoogteverschil
4,5–5uGeschatte tijd
Ronde
Geniet van deze lusvormige route van 18,0-km in de buurt van Hilpoltstein, Beieren. Wordt over het algemeen ervaren als een redelijk uitdagende route en duurt gemiddeld 4 u 17 min om te voltooien. Dit is een populaire route voor Kamperen, Hiken en Hardlopen, maar je kunt nog steeds van de stilte genieten op rustigere momenten van de dag. Honden zijn welkom, maar moeten wel aan de lijn.
Route aanpassen
Honden aan de lijn
Gedeeltelijk verhard
Kamperen
Hiken
Hardlopen
Stranden
Bossen
Meren
Rivieren
Uitzichten
Wilde bloemen

Populaire tijden

Plus badge afbeelding

Wanneer is de route het drukst?

Vermijd de drukte met wekelijkse en maandelijkse gegevens over de activiteit op routes van onze community
AllTrails-logo

Avontuur begint in de app

Offline kaarten, navigatie en omstandigheden — allemaal op één plek
Download de AllTrails-app in de App StoreDownload de AllTrails-app van Google Play

Veelgestelde vragen

Welk weer wordt er deze week verwacht voor Rothsee Rundweg Nr. 9?

Het verwachte weer voor Rothsee Rundweg Nr. 9 voor de komende vijf dagen is:
  • ma 21 september - 13.8 graden/onbewolkt
  • di 22 september - 16.4 graden/onbewolkt
  • wo 23 september - 16.8 graden/buien
  • do 24 september - 16.6 graden/motregen
  • vr 25 september - 22 graden/onbewolkt

Waar bevindt Rothsee Rundweg Nr. 9 zich?

Rothsee Rundweg Nr. 9 is een route in Hilpoltstein, Beieren, Duitsland.

Hoe zwaar is Rothsee Rundweg Nr. 9?

Rothsee Rundweg Nr. 9 wordt beschouwd als een redelijk uitdagende wandeling van 18 km, met een hoogteverschil van 319 m. Je doet er ongeveer 4,5–5 u over. Redelijke uitdagende routes bevatten vaak gematigde beklimmingen of obstakels zoals rotsen of wortels.

Wat is het hoogteverschil voor Rothsee Rundweg Nr. 9?

Rothsee Rundweg Nr. 9 wordt beschouwd als een redelijk uitdagende wandeling van 18 km, met een hoogteverschil van 319 m. Je doet er ongeveer 4,5–5 u over. Redelijke uitdagende routes bevatten vaak gematigde beklimmingen of obstakels zoals rotsen of wortels.

Is Rothsee Rundweg Nr. 9 een lus?

Rothsee Rundweg Nr. 9 is een lusroute van 18 km, met een hoogteverschil van 319 m. Je doet er ongeveer 4,5–5 u over. Lusroutes hebben hetzelfde begin- en eindpunt. Je volgt één route zonder dat je over hetzelfde pad terug hoeft te lopen.

Hoe lang is Rothsee Rundweg Nr. 9?

Rothsee Rundweg Nr. 9 is een lusroute van 18 km, met een hoogteverschil van 319 m. Je doet er ongeveer 4,5–5 u over. Lusroutes hebben hetzelfde begin- en eindpunt. Je volgt één route zonder dat je over hetzelfde pad terug hoeft te lopen.

Zijn honden toegestaan op Rothsee Rundweg Nr. 9?

Ja, honden zijn toegestaan op Rothsee Rundweg Nr. 9, maar ze moeten aangelijnd blijven.

Zijn er rivieren bij Rothsee Rundweg Nr. 9?

Ja, Rothsee Rundweg Nr. 9 is vlakbij Roth en Kleine Roth.

Zijn er meren bij Rothsee Rundweg Nr. 9?

Ja, Rothsee Rundweg Nr. 9 is vlakbij Waldsee.

Zijn er mooie uitzichten op Rothsee Rundweg Nr. 9?

Ja, Schleuse Eckersmühlen bevindt zich op Rothsee Rundweg Nr. 9.

Is kamperen toegestaan op Rothsee Rundweg Nr. 9?

Kamperen is toegestaan op Rothsee Rundweg Nr. 9. De kampeervoorzieningen variëren en kunnen bestaan uit campings, verspreide kampeerplaatsen, hutten of accommodaties in een dorp of stad. Controleer altijd of je een vergunning nodig hebt.

Is Rothsee Rundweg Nr. 9 verhard?

Ja, volgens wandelaars is Rothsee Rundweg Nr. 9 gedeeltelijk verhard.

Loopt Rothsee Rundweg Nr. 9 door bossen?

Ja, Rothsee Rundweg Nr. 9 is een bospad.

Zijn er wilde bloemen bij Rothsee Rundweg Nr. 9?

Ja, wandelaars hebben verschillende soorten wilde bloemen op Rothsee Rundweg Nr. 9 gemeld, hoewel de specifieke soorten van maand tot maand kunnen verschillen.
Laatst bijgewerkt op 31 augustus 2026 om 22:20 GMT+0