Doorgaan naar hoofdcontent

Tour to the Bläsiberg

6,4kmLengte
212mHoogteverschil
2–2,5uGeschatte tijd
Ronde
Kijk eens naar deze lusvormige route van 6,4-km in de buurt van Tübingen, Baden-Württemberg. Wordt over het algemeen ervaren als een gemakkelijke route en duurt gemiddeld 1 u 51 min om te voltooien. Dit is een populaire route voor Hiken en trailrunnen, maar je kunt nog steeds van de stilte genieten op rustigere momenten van de dag.
Route aanpassen
Hiken
Trailrunnen
Bossen
Rivieren
Uitzichten
Wilde bloemen
Wilde dieren
Historische bezienswaardigheden

Populaire tijden

Plus badge afbeelding

Wanneer is de route het drukst?

Vermijd de drukte met wekelijkse en maandelijkse gegevens over de activiteit op routes van onze community
AllTrails-logo

Avontuur begint in de app

Offline kaarten, navigatie en omstandigheden — allemaal op één plek
Download de AllTrails-app in de App StoreDownload de AllTrails-app van Google Play

Veelgestelde vragen

Welk weer wordt er deze week verwacht voor Tour to the Bläsiberg?

Het verwachte weer voor Tour to the Bläsiberg voor de komende vijf dagen is:
  • wo 23 september - 18.8 graden/bezchmurnie
  • do 24 september - 19.7 graden/bezchmurnie
  • vr 25 september - 22.2 graden/bezchmurnie
  • za 26 september - 27.9 graden/bezchmurnie
  • zo 27 september - 28.2 graden/bezchmurnie

Waar bevindt Tour to the Bläsiberg zich?

Tour to the Bläsiberg is een route in Tübingen, Baden-Württemberg, Duitsland.

Hoe zwaar is Tour to the Bläsiberg?

Tour to the Bläsiberg wordt beschouwd als een makkelijke wandeling van 6,4 km, met een hoogteverschil van 212 m. Je doet er ongeveer 2–2,5 u over. Makkelijke routes zijn meestal kort, met duidelijk aangegeven paden en redelijk vlak terrein.

Wat is het hoogteverschil voor Tour to the Bläsiberg?

Tour to the Bläsiberg wordt beschouwd als een makkelijke wandeling van 6,4 km, met een hoogteverschil van 212 m. Je doet er ongeveer 2–2,5 u over. Makkelijke routes zijn meestal kort, met duidelijk aangegeven paden en redelijk vlak terrein.

Is Tour to the Bläsiberg een lus?

Tour to the Bläsiberg is een lusroute van 6,4 km, met een hoogteverschil van 212 m. Je doet er ongeveer 2–2,5 u over. Lusroutes hebben hetzelfde begin- en eindpunt. Je volgt één route zonder dat je over hetzelfde pad terug hoeft te lopen.

Hoe lang is Tour to the Bläsiberg?

Tour to the Bläsiberg is een lusroute van 6,4 km, met een hoogteverschil van 212 m. Je doet er ongeveer 2–2,5 u over. Lusroutes hebben hetzelfde begin- en eindpunt. Je volgt één route zonder dat je over hetzelfde pad terug hoeft te lopen.

Zijn honden toegestaan op Tour to the Bläsiberg?

Honden zijn mogelijk toegestaan op Tour to the Bläsiberg. Controleer de regels voordat je op pad gaat.

Is Tour to the Bläsiberg geschikt voor hardlopen?

Ja, wandelaars hebben aangegeven dat Tour to the Bläsiberg geschikt is voor hardlopen. Dit is een route van 6,4 km, met een hoogteverschil van 212 m.

Loopt Tour to the Bläsiberg door bossen?

Ja, Tour to the Bläsiberg is een bospad.

Zijn er wilde bloemen bij Tour to the Bläsiberg?

Ja, wandelaars hebben verschillende soorten wilde bloemen op Tour to the Bläsiberg gemeld, hoewel de specifieke soorten van maand tot maand kunnen verschillen.

Zijn er wilde dieren bij Tour to the Bläsiberg?

Ja, veel wandelaars op Tour to the Bläsiberg hebben wilde dieren gezien. Blijf altijd op een veilige afstand van wilde dieren.
Laatst bijgewerkt op 22 september 2026 om 02:00 GMT+0