Doorgaan naar hoofdcontent

Rund um den Wirtsberg

7,9kmLengte
228mHoogteverschil
2–2,5uGeschatte tijd
Ronde
Maak kennis met deze lusvormige route van 7,9-km in de buurt van Bartholomä, Baden-Württemberg. Wordt over het algemeen ervaren als een redelijk uitdagende route en duurt gemiddeld 2 u 11 min om te voltooien. Dit is een populaire route voor Hardlopen, Wandelen en Fietsen, maar je kunt nog steeds van de stilte genieten op rustigere momenten van de dag. De beste tijd om deze route te bezoeken zijn van maart tot en met november.
Route aanpassen
Lopen
Fietstochten
Hardlopen
Bossen
Uitzichten

Populaire tijden

Plus badge afbeelding

Wanneer is de route het drukst?

Vermijd de drukte met wekelijkse en maandelijkse gegevens over de activiteit op routes van onze community
AllTrails-logo

Avontuur begint in de app

Offline kaarten, navigatie en omstandigheden — allemaal op één plek
Download de AllTrails-app in de App StoreDownload de AllTrails-app van Google Play

Veelgestelde vragen

Welk weer wordt er deze week verwacht voor Rund um den Wirtsberg?

Het verwachte weer voor Rund um den Wirtsberg voor de komende vijf dagen is:
  • wo 23 september - 15.8 graden/onbewolkt
  • do 24 september - 16.8 graden/onbewolkt
  • vr 25 september - 19.6 graden/onbewolkt
  • za 26 september - 22.2 graden/onbewolkt
  • zo 27 september - 25.3 graden/onbewolkt

Waar bevindt Rund um den Wirtsberg zich?

Rund um den Wirtsberg is een route in Bartholomä, Baden-Württemberg, Duitsland.

Hoe zwaar is Rund um den Wirtsberg?

Rund um den Wirtsberg wordt beschouwd als een redelijk uitdagende wandeling van 7,9 km, met een hoogteverschil van 228 m. Je doet er ongeveer 2–2,5 u over. Redelijke uitdagende routes bevatten vaak gematigde beklimmingen of obstakels zoals rotsen of wortels.

Wat is het hoogteverschil voor Rund um den Wirtsberg?

Rund um den Wirtsberg wordt beschouwd als een redelijk uitdagende wandeling van 7,9 km, met een hoogteverschil van 228 m. Je doet er ongeveer 2–2,5 u over. Redelijke uitdagende routes bevatten vaak gematigde beklimmingen of obstakels zoals rotsen of wortels.

Is Rund um den Wirtsberg een lus?

Rund um den Wirtsberg is een lusroute van 7,9 km, met een hoogteverschil van 228 m. Je doet er ongeveer 2–2,5 u over. Lusroutes hebben hetzelfde begin- en eindpunt. Je volgt één route zonder dat je over hetzelfde pad terug hoeft te lopen.

Hoe lang is Rund um den Wirtsberg?

Rund um den Wirtsberg is een lusroute van 7,9 km, met een hoogteverschil van 228 m. Je doet er ongeveer 2–2,5 u over. Lusroutes hebben hetzelfde begin- en eindpunt. Je volgt één route zonder dat je over hetzelfde pad terug hoeft te lopen.

Zijn honden toegestaan op Rund um den Wirtsberg?

Honden zijn mogelijk toegestaan op Rund um den Wirtsberg. Controleer de regels voordat je op pad gaat.

Wat is de beste tijd van het jaar om Rund um den Wirtsberg te wandelen?

maart tot november is de populairste tijd van het jaar om Rund um den Wirtsberg te bezoeken.

Hoe druk is het op Rund um den Wirtsberg?

Volgens wandelaars is Rund um den Wirtsberg meestal vrij druk. maart tot november is de populairste tijd van het jaar om Rund um den Wirtsberg te bezoeken.

Loopt Rund um den Wirtsberg door bossen?

Ja, Rund um den Wirtsberg is een bospad.
Laatst bijgewerkt op 15 september 2026 om 00:23 GMT+0