Jungingen - Waterfall Weiler Schrofen
7,2kmLengte
301mHoogteverschil
2,5–3uGeschatte tijd
Ronde
Gevarieerde, populaire rondwandeling bij Jungingen, Baden-Württemberg.
Idyllische natuur, schilderachtige landschappen, een waterval en een kasteelruïne - deze rondwandeling verveelt je gegarandeerd niet. Het pad begint bij het treinstation van Jungingen en loopt door het rustgevende bos, begeleid door het kabbelen van talrijke beekjes en langs de ruïnes van Hohenjungingen, vanwaar je een fantastisch uitzicht hebt over de omgeving. Tot slot is de waterval Weiler Schrofen een heel bijzondere natuurbelevenis.
Hoogtepunten van de tocht:
- Weiler Schrofen waterval
- Ruïnes van Hohenjungingen
- Pittoreske natuur en landschap
Deze tekst is vertaald.
Populaire tijden
Wanneer is de route het drukst?
Vermijd de drukte met wekelijkse en maandelijkse gegevens over de activiteit op routes van onze communityBeste routes in de buurt
Veelgestelde vragen
Wat is handig om te weten over deze route?
Geniet van deze lusvormige route van 7,2-km in de buurt van Hechingen, Baden-Württemberg. Wordt over het algemeen ervaren als een redelijk uitdagende route en duurt gemiddeld 2 u 19 min om te voltooien. Dit is een populaire route voor Hiken en trailrunnen, maar je kunt nog steeds van de stilte genieten op rustigere momenten van de dag. De route is het hele jaar open en is op elk moment prachtig om te bezoeken.
Welk weer wordt er deze week verwacht voor Jungingen - Waterfall Weiler Schrofen?
Het verwachte weer voor Jungingen - Waterfall Weiler Schrofen voor de komende vijf dagen is:
- wo 23 september - 17.1 graden/duskregn
- do 24 september - 18.4 graden/opplett
- vr 25 september - 23.4 graden/opplett
- za 26 september - 25.1 graden/opplett
- zo 27 september - 26.9 graden/opplett
Waar bevindt Jungingen - Waterfall Weiler Schrofen zich?
Jungingen - Waterfall Weiler Schrofen is een route in Hechingen, Baden-Württemberg, Duitsland.
Hoe zwaar is Jungingen - Waterfall Weiler Schrofen?
Jungingen - Waterfall Weiler Schrofen wordt beschouwd als een redelijk uitdagende wandeling van 7,2 km, met een hoogteverschil van 301 m. Je doet er ongeveer 2,5–3 u over. Redelijke uitdagende routes bevatten vaak gematigde beklimmingen of obstakels zoals rotsen of wortels.
Wat is het hoogteverschil voor Jungingen - Waterfall Weiler Schrofen?
Jungingen - Waterfall Weiler Schrofen wordt beschouwd als een redelijk uitdagende wandeling van 7,2 km, met een hoogteverschil van 301 m. Je doet er ongeveer 2,5–3 u over. Redelijke uitdagende routes bevatten vaak gematigde beklimmingen of obstakels zoals rotsen of wortels.
Is Jungingen - Waterfall Weiler Schrofen een lus?
Jungingen - Waterfall Weiler Schrofen is een lusroute van 7,2 km, met een hoogteverschil van 301 m. Je doet er ongeveer 2,5–3 u over. Lusroutes hebben hetzelfde begin- en eindpunt. Je volgt één route zonder dat je over hetzelfde pad terug hoeft te lopen.
Hoe lang is Jungingen - Waterfall Weiler Schrofen?
Jungingen - Waterfall Weiler Schrofen is een lusroute van 7,2 km, met een hoogteverschil van 301 m. Je doet er ongeveer 2,5–3 u over. Lusroutes hebben hetzelfde begin- en eindpunt. Je volgt één route zonder dat je over hetzelfde pad terug hoeft te lopen.
Zijn honden toegestaan op Jungingen - Waterfall Weiler Schrofen?
Honden zijn mogelijk toegestaan op Jungingen - Waterfall Weiler Schrofen. Controleer de regels voordat je op pad gaat.
Wat is de beste tijd van het jaar om Jungingen - Waterfall Weiler Schrofen te wandelen?
Jungingen - Waterfall Weiler Schrofen is het hele jaar door geopend en is in ieder seizoen prachtig om te bezoeken.
Hoe druk is het op Jungingen - Waterfall Weiler Schrofen?
Volgens wandelaars is Jungingen - Waterfall Weiler Schrofen meestal vrij druk. Jungingen - Waterfall Weiler Schrofen is het hele jaar door geopend en is in ieder seizoen prachtig om te bezoeken.
Zijn er watervallen bij Jungingen - Waterfall Weiler Schrofen?
Ja, Jungingen - Waterfall Weiler Schrofen biedt een mooi uitzicht op Wasserfall Weiler Schrofen.
Is Jungingen - Waterfall Weiler Schrofen geschikt voor hardlopen?
Ja, wandelaars hebben aangegeven dat Jungingen - Waterfall Weiler Schrofen geschikt is voor hardlopen. Dit is een route van 7,2 km, met een hoogteverschil van 301 m.
Loopt Jungingen - Waterfall Weiler Schrofen door bossen?
Ja, Jungingen - Waterfall Weiler Schrofen is een bospad.
Laatst bijgewerkt op 20 september 2026 om 03:06 GMT+0