Doorgaan naar hoofdcontent

Jestetten - Neunkirch

13,8kmLengte
367mHoogteverschil
4–4,5uGeschatte tijd
Punt-naar-punt
Geniet van deze van-A-naar-B route van 13,8-km in de buurt van Jestetten, Baden-Württemberg. Wordt over het algemeen ervaren als een redelijk uitdagende route en duurt gemiddeld 3 u 44 min om te voltooien. Deze route is geweldig voor Hardlopen en Wandelen, en je gaat waarschijnlijk niet veel andere mensen tegenkomen tijdens je verkenningstocht. De route is het hele jaar open en is op elk moment prachtig om te bezoeken. Honden zijn welkom en er zijn bepaalde losloopgebieden.
Route aanpassen
Hondvriendelijk
Gedeeltelijk verhard
Lopen
Hardlopen
Bossen
Wilde bloemen
Historische bezienswaardigheden

Populaire tijden

Plus badge afbeelding

Wanneer is de route het drukst?

Vermijd de drukte met wekelijkse en maandelijkse gegevens over de activiteit op routes van onze community
AllTrails-logo

Avontuur begint in de app

Offline kaarten, navigatie en omstandigheden — allemaal op één plek
Download de AllTrails-app in de App StoreDownload de AllTrails-app van Google Play

Veelgestelde vragen

Welk weer wordt er deze week verwacht voor Jestetten - Neunkirch?

Het verwachte weer voor Jestetten - Neunkirch voor de komende vijf dagen is:
  • di 22 september - 21 graden/onbewolkt
  • wo 23 september - 21.4 graden/onbewolkt
  • do 24 september - 21.4 graden/onbewolkt
  • vr 25 september - 25 graden/onbewolkt
  • za 26 september - 26.6 graden/onbewolkt

Waar bevindt Jestetten - Neunkirch zich?

Jestetten - Neunkirch is een route in Schaffhausen Regional Nature Park.

Hoe zwaar is Jestetten - Neunkirch?

Jestetten - Neunkirch wordt beschouwd als een redelijk uitdagende wandeling van 13,8 km, met een hoogteverschil van 367 m. Je doet er ongeveer 4–4,5 u over. Redelijke uitdagende routes bevatten vaak gematigde beklimmingen of obstakels zoals rotsen of wortels.

Wat is het hoogteverschil voor Jestetten - Neunkirch?

Jestetten - Neunkirch wordt beschouwd als een redelijk uitdagende wandeling van 13,8 km, met een hoogteverschil van 367 m. Je doet er ongeveer 4–4,5 u over. Redelijke uitdagende routes bevatten vaak gematigde beklimmingen of obstakels zoals rotsen of wortels.

Is Jestetten - Neunkirch een route van punt naar punt?

Jestetten - Neunkirch is een route van punt naar punt van 13,8 km, met een hoogteverschil van 367 m. Je doet er ongeveer 4–4,5 u over. Routes van punt naar punt hebben een verschillend begin- en eindpunt. De lengte van de route verwijst naar een enkele reis op deze route. Vergeet niet om vervoer te plannen als je routes van punt naar punt verkent!

Hoe lang is Jestetten - Neunkirch?

Jestetten - Neunkirch is een route van punt naar punt van 13,8 km, met een hoogteverschil van 367 m. Je doet er ongeveer 4–4,5 u over. Routes van punt naar punt hebben een verschillend begin- en eindpunt. De lengte van de route verwijst naar een enkele reis op deze route. Vergeet niet om vervoer te plannen als je routes van punt naar punt verkent!

Zijn honden toegestaan op Jestetten - Neunkirch?

Ja, honden zijn toegestaan op Jestetten - Neunkirch. Controleer de regels over loslopen.

Wat is de beste tijd van het jaar om Jestetten - Neunkirch te wandelen?

Jestetten - Neunkirch is het hele jaar door geopend en is in ieder seizoen prachtig om te bezoeken.

Hoe druk is het op Jestetten - Neunkirch?

Volgens wandelaars is Jestetten - Neunkirch meestal niet zo druk. Jestetten - Neunkirch is het hele jaar door geopend en is in ieder seizoen prachtig om te bezoeken.

Is Jestetten - Neunkirch verhard?

Ja, volgens wandelaars is Jestetten - Neunkirch gedeeltelijk verhard.

Loopt Jestetten - Neunkirch door bossen?

Ja, Jestetten - Neunkirch is een bosroute in Schaffhausen Regional Nature Park.

Zijn er wilde bloemen bij Jestetten - Neunkirch?

Ja, wandelaars hebben verschillende soorten wilde bloemen op Jestetten - Neunkirch gemeld, hoewel de specifieke soorten van maand tot maand kunnen verschillen.
Laatst bijgewerkt op 21 september 2026 om 23:57 GMT+0