Gå til hovedinnhold

Small loop in Gudow

3,5kmLengde
88mHøydeøkning
1–1,5tBeregnet tid
Rundtur
Opplev denne 3,5-km lange sløyfestien i nærheten av Gudow, Schleswig-Holstein. Denne stien er vanligvis betraktet som en enkel rute og tar i gjennomsnitt 56 min å fullføre. Denne stien er flott for camping og Gåing, og det er usannsynlig at du kommer til å støte på mange andre mennesker mens du utforsker den.
Tilpass rute
Camping
Gåing
Skoger
Innsjøer
Villblomster
Dyreliv

Populære tider

Bilde av Plus-merke

Når er stien mest travel?

Unngå folkemengdene med ukentlige og månedlige stiakktivitetsdata fra fellesskapet vårt
AllTrails-logo

Eventyret starter i appen

Frakoblede kart, navigasjon og forhold – alt på ett sted
Last ned AllTrails-appen på App StoreLast ned AllTrails-appen på Google Play

Vanlige spørsmål

Hvilket vær forventes denne uken for Small loop in Gudow?

Forventet vær for Small loop in Gudow for de neste fem dagene er:
  • ons. 23. september–15.6 grader/regnbyger
  • tor. 24. september–16.6 grader/opplett
  • fre. 25. september–18.1 grader/opplett
  • lør. 26. september–19.3 grader/opplett
  • søn. 27. september–22.7 grader/duskregn

Hvor ligger Small loop in Gudow?

Small loop in Gudow er en sti som ligger i Lauenburg Lakes Nature Park.

Hvor vanskelig er Small loop in Gudow?

Small loop in Gudow regnes som en enkel fottur, og den er 3,5 km lang og har en høydeøkning på 88 m. Det vil ta ca. 1–1,5 t å fullføre den. Enkle stier er vanligvis korte, med tydelig merking og ganske flatt terreng.

Hva er høydeøkningen på Small loop in Gudow?

Small loop in Gudow regnes som en enkel fottur, og den er 3,5 km lang og har en høydeøkning på 88 m. Det vil ta ca. 1–1,5 t å fullføre den. Enkle stier er vanligvis korte, med tydelig merking og ganske flatt terreng.

Er Small loop in Gudow en rundtur?

Small loop in Gudow er en rundtur på 3,5 km og med en høydeøkning på 88 m. Det vil ta ca. 1–1,5 t å fullføre den. Rundturer har samme start- og endepunkt. Du følger en enkelt rute uten å gå tilbake samme vei du kom.

Hvor lang er Small loop in Gudow?

Small loop in Gudow er en rundtur på 3,5 km og med en høydeøkning på 88 m. Det vil ta ca. 1–1,5 t å fullføre den. Rundturer har samme start- og endepunkt. Du følger en enkelt rute uten å gå tilbake samme vei du kom.

Er hunder tillatt på Small loop in Gudow?

Det er mulig at hunder er tillatt på Small loop in Gudow. Sjekk båndtvangreglene før du går.

Er camping tillatt ved Small loop in Gudow?

Camping er tillatt langs Small loop in Gudow i Lauenburg Lakes Nature Park. Overnattingsmuligheter varierer og kan inkludere campingplasser, fricamping, hytter eller overnatting i byen. Du bør alltid dobbeltsjekke om det kreves tillatelse.

Er det skog ved Small loop in Gudow?

Ja, Small loop in Gudow er en skogssti i Lauenburg Lakes Nature Park.

Er det villblomster langs Small loop in Gudow?

Ja, turgåere har rapportert en rekke forskjellige villblomster langs Small loop in Gudow, selv om de spesifikke typene kan variere fra måned til måned.

Er det dyreliv langs Small loop in Gudow?

Ja, mange turgåere har sett dyreliv langs Small loop in Gudow i Lauenburg Lakes Nature Park. Hold alltid trygg avstand til ville dyr.
Sist oppdatert 18. september 2026 kl. 03:25 GMT+0