Bischofstour Bosau nach Sarau
29,6kmLengde
484mHøydeøkning
Rundtur
Bli kjent med denne 29,6-km lange sløyfestien i nærheten av Bosau, Schleswig-Holstein. Denne stien er vanligvis betraktet som en moderat utfordrende rute. Dette er en populær sti for landeveissykling, men du kan fortsatt oppleve fred og ro på roligere tidspunkt på dagen.
Topp severdigheter
Großer Plöner See
Innsjø
Altenteiler Kate
Attraksjon
Backhaus
Attraksjon
Dunkersche Kate
Attraksjon
Bauerngarten
Attraksjon
Wöbser Weg
Pikniksted
Altes Herrenhaus
Slott
Populære tider
Når er stien mest travel?
Unngå folkemengdene med ukentlige og månedlige stiakktivitetsdata fra fellesskapet vårtHøyest rangerte stier i nærheten
Vanlige spørsmål
Hvilket vær forventes denne uken for Bischofstour Bosau nach Sarau?
Forventet vær for Bischofstour Bosau nach Sarau for de neste fem dagene er:
- tor. 24. september–16.7 grader/opplett
- fre. 25. september–18.4 grader/opplett
- lør. 26. september–17.9 grader/opplett
- søn. 27. september–20.4 grader/opplett
- man. 28. september–20.6 grader/duskregn
Hvor ligger Bischofstour Bosau nach Sarau?
Bischofstour Bosau nach Sarau er en sti som ligger i Holstein Switzerland Nature Park.
Er hunder tillatt på Bischofstour Bosau nach Sarau?
Det er mulig at hunder er tillatt på Bischofstour Bosau nach Sarau. Sjekk båndtvangreglene før du går.
Er det innsjøer langs Bischofstour Bosau nach Sarau?
Ja, Bischofstour Bosau nach Sarau ligger i nærheten av Großer Plöner See.
Er landeveissykling tillatt på Bischofstour Bosau nach Sarau?
Landeveissykling er tillatt på Bischofstour Bosau nach Sarau i Holstein Switzerland Nature Park.
Er Bischofstour Bosau nach Sarau asfaltert?
Ja, ifølge turgåere er Bischofstour Bosau nach Sarau delvis asfaltert.
Er det skog ved Bischofstour Bosau nach Sarau?
Ja, Bischofstour Bosau nach Sarau er en skogssti i Holstein Switzerland Nature Park.
Sist oppdatert 23. september 2026 kl. 23:12 GMT+0