Gå til hovedinnhold

Durch Zweibrücken und zum Landschloss Fasanerie

10kmLengde
190mHøydeøkning
2,5–3tBeregnet tid
Rundtur
Opplev denne 10,0-km lange sløyfestien i nærheten av Zweibrücken, Rheinland-Pfalz. Denne stien er vanligvis betraktet som en moderat utfordrende rute og tar i gjennomsnitt 2 t 25 min å fullføre. Denne stien er flott for løping og Gåing, og det er usannsynlig at du kommer til å støte på mange andre mennesker mens du utforsker den. Hunder er velkomne, men må være i bånd.
Tilpass rute
Hund i bånd
Delvis asfaltert
Gåing
Løping
Skoger
Elver
Utsikt
Fosser
Historiske steder

Populære tider

Bilde av Plus-merke

Når er stien mest travel?

Unngå folkemengdene med ukentlige og månedlige stiakktivitetsdata fra fellesskapet vårt
AllTrails-logo

Eventyret starter i appen

Frakoblede kart, navigasjon og forhold – alt på ett sted
Last ned AllTrails-appen på App StoreLast ned AllTrails-appen på Google Play

Vanlige spørsmål

Hvilket vær forventes denne uken for Durch Zweibrücken und zum Landschloss Fasanerie?

Forventet vær for Durch Zweibrücken und zum Landschloss Fasanerie for de neste fem dagene er:
  • lør. 26. september–28 grader/limpo
  • søn. 27. september–28.4 grader/limpo
  • man. 28. september–27.7 grader/limpo
  • tir. 29. september–27.1 grader/limpo
  • ons. 30. september–20.1 grader/aguaceiros

Hvor ligger Durch Zweibrücken und zum Landschloss Fasanerie?

Durch Zweibrücken und zum Landschloss Fasanerie er en sti som ligger i Zweibrücken, Rheinland-Pfalz, Tyskland.

Hvor vanskelig er Durch Zweibrücken und zum Landschloss Fasanerie?

Durch Zweibrücken und zum Landschloss Fasanerie regnes som en moderat fottur, og den er 10 km lang og har en høydeøkning på 190 m. Det vil ta ca. 2,5–3 t å fullføre den. Moderate stier har ofte gradvise stigninger eller hindringer som steiner eller røtter.

Hva er høydeøkningen på Durch Zweibrücken und zum Landschloss Fasanerie?

Durch Zweibrücken und zum Landschloss Fasanerie regnes som en moderat fottur, og den er 10 km lang og har en høydeøkning på 190 m. Det vil ta ca. 2,5–3 t å fullføre den. Moderate stier har ofte gradvise stigninger eller hindringer som steiner eller røtter.

Er Durch Zweibrücken und zum Landschloss Fasanerie en rundtur?

Durch Zweibrücken und zum Landschloss Fasanerie er en rundtur på 10 km og med en høydeøkning på 190 m. Det vil ta ca. 2,5–3 t å fullføre den. Rundturer har samme start- og endepunkt. Du følger en enkelt rute uten å gå tilbake samme vei du kom.

Hvor lang er Durch Zweibrücken und zum Landschloss Fasanerie?

Durch Zweibrücken und zum Landschloss Fasanerie er en rundtur på 10 km og med en høydeøkning på 190 m. Det vil ta ca. 2,5–3 t å fullføre den. Rundturer har samme start- og endepunkt. Du følger en enkelt rute uten å gå tilbake samme vei du kom.

Er hunder tillatt på Durch Zweibrücken und zum Landschloss Fasanerie?

Ja, hunder er tillatt på Durch Zweibrücken und zum Landschloss Fasanerie, men må være i bånd hele tiden.

Er det utsiktspunkter langs Durch Zweibrücken und zum Landschloss Fasanerie?

Ja, Trompetenhügel ligger ved Durch Zweibrücken und zum Landschloss Fasanerie.

Finnes det elver langs Durch Zweibrücken und zum Landschloss Fasanerie?

Ja, Durch Zweibrücken und zum Landschloss Fasanerie ligger i nærheten av Bleicherbach og Schwarzbach.

Er Durch Zweibrücken und zum Landschloss Fasanerie asfaltert?

Ja, ifølge turgåere er Durch Zweibrücken und zum Landschloss Fasanerie delvis asfaltert.

Er det skog ved Durch Zweibrücken und zum Landschloss Fasanerie?

Ja, Durch Zweibrücken und zum Landschloss Fasanerie er en skogssti.
Sist oppdatert 23. september 2026 kl. 22:20 GMT+0