Gå til hovedinnhold

Langenberg Loop

6,6kmLengde
198mHøydeøkning
2–2,5tBeregnet tid
Rundtur
Populær rundløype i nærheten av Winterberg, Nordrhein-Westfalen. Denne korte rundløypen gjennom skogen starter og slutter ved Winterberg golfklubb. Du kan også stoppe her etter turen. Ruten går rundt Langenberg og inkluderer en lengre, men moderat stigning mot slutten. Høydepunkter på turen: - Langenberg - Rolige skogsstier
Denne teksten er oversatt.
Tilpass rute

Topp severdigheter

Langenberg
Fjelltopp

Topp severdigheter

Langenberg
Fjelltopp
Hunder ikke tillatt
Gåing
Løping
Skoger
Innsjøer
Utsikt
Villblomster

Populære tider

Bilde av Plus-merke

Når er stien mest travel?

Unngå folkemengdene med ukentlige og månedlige stiakktivitetsdata fra fellesskapet vårt
AllTrails-logo

Eventyret starter i appen

Frakoblede kart, navigasjon og forhold – alt på ett sted
Last ned AllTrails-appen på App StoreLast ned AllTrails-appen på Google Play

Vanlige spørsmål

Hva er nyttig å vite om denne stien?

Utforsk denne 6,6-km lange sløyfestien i nærheten av Winterberg, Nordrhein-Westfalen. Denne stien er vanligvis betraktet som en moderat utfordrende rute og tar i gjennomsnitt 1 t 52 min å fullføre. Dette er en populær sti for løping og Gåing, men du kan fortsatt oppleve fred og ro på roligere tidspunkt på dagen. Du må la firbeinte venner være hjemme – hunder er ikke tillatt på denne stien.

Hvilket vær forventes denne uken for Langenberg Loop?

Forventet vær for Langenberg Loop for de neste fem dagene er:
  • man. 21. september–14.4 grader/opplett
  • tir. 22. september–16.7 grader/opplett
  • ons. 23. september–12.8 grader/regnbyger
  • tor. 24. september–16.1 grader/duskregn
  • fre. 25. september–20.4 grader/opplett

Hvor ligger Langenberg Loop?

Langenberg Loop er en sti som ligger i Sauerland-Rothaargebirge Nature Park.

Hvor vanskelig er Langenberg Loop?

Langenberg Loop regnes som en moderat fottur, og den er 6,6 km lang og har en høydeøkning på 198 m. Det vil ta ca. 2–2,5 t å fullføre den. Moderate stier har ofte gradvise stigninger eller hindringer som steiner eller røtter.

Hva er høydeøkningen på Langenberg Loop?

Langenberg Loop regnes som en moderat fottur, og den er 6,6 km lang og har en høydeøkning på 198 m. Det vil ta ca. 2–2,5 t å fullføre den. Moderate stier har ofte gradvise stigninger eller hindringer som steiner eller røtter.

Er Langenberg Loop en rundtur?

Langenberg Loop er en rundtur på 6,6 km og med en høydeøkning på 198 m. Det vil ta ca. 2–2,5 t å fullføre den. Rundturer har samme start- og endepunkt. Du følger en enkelt rute uten å gå tilbake samme vei du kom.

Hvor lang er Langenberg Loop?

Langenberg Loop er en rundtur på 6,6 km og med en høydeøkning på 198 m. Det vil ta ca. 2–2,5 t å fullføre den. Rundturer har samme start- og endepunkt. Du følger en enkelt rute uten å gå tilbake samme vei du kom.

Er hunder tillatt på Langenberg Loop?

Nei, hunder er forbudt på Langenberg Loop.

Er det skog ved Langenberg Loop?

Ja, Langenberg Loop er en skogssti i Sauerland-Rothaargebirge Nature Park.

Er det villblomster langs Langenberg Loop?

Ja, turgåere har rapportert en rekke forskjellige villblomster langs Langenberg Loop, selv om de spesifikke typene kan variere fra måned til måned.
Sist oppdatert 20. september 2026 kl. 00:14 GMT+0