Gå til hovedinnhold

Rund um die Müngstener Brücke

11,1kmLengde
466mHøydeøkning
3,5–4tBeregnet tid
Rundtur
Variert tursti i Solingen, Nordrhein-Westfalen. Ikke langt fra Müngstenbroen kan du også krysse Wupper med flytefergen. Vær oppmerksom på åpningstidene https://www.haus-muengsten.de/schwebefaehre. Det finnes forfriskningsstopp på denne ruten. Det er også mulig å reise med buss og tog. Høydepunkter på ruten: - Vakkert naturlandskap - Lokal flora og fauna - Vakker utsikt
Denne teksten er oversatt.
Tilpass rute
Hund i bånd
Fottur
Stiløping
Skoger
Elver
Utsikt
Villblomster
Historiske steder

Populære tider

Bilde av Plus-merke

Når er stien mest travel?

Unngå folkemengdene med ukentlige og månedlige stiakktivitetsdata fra fellesskapet vårt
AllTrails-logo

Eventyret starter i appen

Frakoblede kart, navigasjon og forhold – alt på ett sted
Last ned AllTrails-appen på App StoreLast ned AllTrails-appen på Google Play

Vanlige spørsmål

Hva er nyttig å vite om denne stien?

Opplev denne 11,1-km lange sløyfestien i nærheten av Solingen, Nordrhein-Westfalen. Denne stien er vanligvis betraktet som en moderat utfordrende rute og tar i gjennomsnitt 3 t 35 min å fullføre. Dette er et veldig populært område for Fottur og stiløping, så du kommer sannsynligvis til å møte andre mennesker mens du utforsker det. Stien er åpen hele året og vakker å besøke når som helst. Hunder er velkomne, men må være i bånd.

Hvilket vær forventes denne uken for Rund um die Müngstener Brücke?

Forventet vær for Rund um die Müngstener Brücke for de neste fem dagene er:
  • lør. 26. september–24 grader/limpo
  • søn. 27. september–24.6 grader/limpo
  • man. 28. september–27.1 grader/limpo
  • tir. 29. september–25 grader/limpo
  • ons. 30. september–24 grader/aguaceiros

Hvor ligger Rund um die Müngstener Brücke?

Rund um die Müngstener Brücke er en sti som ligger i Bergisches Land Nature Park.

Hvor vanskelig er Rund um die Müngstener Brücke?

Rund um die Müngstener Brücke regnes som en moderat fottur, og den er 11,1 km lang og har en høydeøkning på 466 m. Det vil ta ca. 3,5–4 t å fullføre den. Moderate stier har ofte gradvise stigninger eller hindringer som steiner eller røtter.

Hva er høydeøkningen på Rund um die Müngstener Brücke?

Rund um die Müngstener Brücke regnes som en moderat fottur, og den er 11,1 km lang og har en høydeøkning på 466 m. Det vil ta ca. 3,5–4 t å fullføre den. Moderate stier har ofte gradvise stigninger eller hindringer som steiner eller røtter.

Er Rund um die Müngstener Brücke en rundtur?

Rund um die Müngstener Brücke er en rundtur på 11,1 km og med en høydeøkning på 466 m. Det vil ta ca. 3,5–4 t å fullføre den. Rundturer har samme start- og endepunkt. Du følger en enkelt rute uten å gå tilbake samme vei du kom.

Hvor lang er Rund um die Müngstener Brücke?

Rund um die Müngstener Brücke er en rundtur på 11,1 km og med en høydeøkning på 466 m. Det vil ta ca. 3,5–4 t å fullføre den. Rundturer har samme start- og endepunkt. Du følger en enkelt rute uten å gå tilbake samme vei du kom.

Er hunder tillatt på Rund um die Müngstener Brücke?

Ja, hunder er tillatt på Rund um die Müngstener Brücke, men må være i bånd hele tiden.

Når er den beste tiden av året å gå Rund um die Müngstener Brücke?

Rund um die Müngstener Brücke er åpen hele året og er vakker å besøke når som helst.

Hvor mye folk er det på Rund um die Müngstener Brücke?

Ifølge turgåere er det som regel mye folk på Rund um die Müngstener Brücke. Rund um die Müngstener Brücke er åpen hele året og er vakker å besøke når som helst.

Finnes det elver langs Rund um die Müngstener Brücke?

Ja, Rund um die Müngstener Brücke ligger i nærheten av Wupper.

Er det utsiktspunkter langs Rund um die Müngstener Brücke?

Ja, ifølge turgåere er det flere utsiktspunkter langs Rund um die Müngstener Brücke. Noen av utsiktspunktene er Diederichstempel og Pavillon Kamaradschaft Biene.

Kan man løpe på Rund um die Müngstener Brücke?

Ja, turgåere har sagt at Rund um die Müngstener Brücke er bra for løping. Denne stien er 11,1 km lang og har en høydeøkning på 466 m.

Er det skog ved Rund um die Müngstener Brücke?

Ja, Rund um die Müngstener Brücke er en skogssti i Bergisches Land Nature Park.

Er det villblomster langs Rund um die Müngstener Brücke?

Ja, turgåere har rapportert en rekke forskjellige villblomster langs Rund um die Müngstener Brücke, selv om de spesifikke typene kan variere fra måned til måned.
Sist oppdatert 25. september 2026 kl. 23:33 GMT+0