Hessenweg 9: Heiligenkuppel - Lohr am Main
18kmLengde
270mHøydeøkning
5–5,5tBeregnet tid
En vei
Bli kjent med denne 18,0-km lange punkt til punkt-stien i nærheten av Flörsbachtal, Hessen. Denne stien er vanligvis betraktet som en moderat utfordrende rute og tar i gjennomsnitt 4 t 45 min å fullføre. Dette er en populær sti for Backpacking og Fottur, men du kan fortsatt oppleve fred og ro på roligere tidspunkt på dagen. Stien er åpen hele året og vakker å besøke når som helst.
Datakilde: Bavarian Surveying Administration - https://www.geodaten.bayern.de
Topp severdigheter
Hermannskoppe
Fjelltopp
Hermannsbrunnen
Vannkilde
Spessartmuseum
Slott
Lohrberg
Fjelltopp
Beilstein
Fjelltopp
Gaulskopf
Fjelltopp
Großer Erlenbrunn
Vannkilde
Wetzels-Brünnle
Vannkilde
Hegküppel
Fjelltopp
Zwergenhaus
Attraksjon
Schneewittchen auf der Parkbank
Attraksjon
Coolwittchen
Attraksjon
Ignatius Taschner Zwergen-puzzle
Attraksjon
Topp severdigheter
Hermannskoppe
Fjelltopp
Hermannsbrunnen
Vannkilde
Spessartmuseum
Slott
Lohrberg
Fjelltopp
Beilstein
Fjelltopp
Gaulskopf
Fjelltopp
Großer Erlenbrunn
Vannkilde
Wetzels-Brünnle
Vannkilde
Hegküppel
Fjelltopp
Zwergenhaus
Attraksjon
Schneewittchen auf der Parkbank
Attraksjon
Coolwittchen
Attraksjon
Ignatius Taschner Zwergen-puzzle
Attraksjon
Populære tider
Når er stien mest travel?
Unngå folkemengdene med ukentlige og månedlige stiakktivitetsdata fra fellesskapet vårtHøyest rangerte stier i nærheten
Vanlige spørsmål
Hvilket vær forventes denne uken for Hessenweg 9: Heiligenkuppel - Lohr am Main?
Forventet vær for Hessenweg 9: Heiligenkuppel - Lohr am Main for de neste fem dagene er:
- fre. 25. september–21 grader/opplett
- lør. 26. september–22 grader/opplett
- søn. 27. september–25.3 grader/opplett
- man. 28. september–24.7 grader/opplett
- tir. 29. september–21.3 grader/opplett
Hvor ligger Hessenweg 9: Heiligenkuppel - Lohr am Main?
Hessenweg 9: Heiligenkuppel - Lohr am Main er en sti som ligger i Spessart Nature Park.
Hvor vanskelig er Hessenweg 9: Heiligenkuppel - Lohr am Main?
Hessenweg 9: Heiligenkuppel - Lohr am Main regnes som en moderat fottur, og den er 18 km lang og har en høydeøkning på 270 m. Det vil ta ca. 5–5,5 t å fullføre den. Moderate stier har ofte gradvise stigninger eller hindringer som steiner eller røtter.
Hva er høydeøkningen på Hessenweg 9: Heiligenkuppel - Lohr am Main?
Hessenweg 9: Heiligenkuppel - Lohr am Main regnes som en moderat fottur, og den er 18 km lang og har en høydeøkning på 270 m. Det vil ta ca. 5–5,5 t å fullføre den. Moderate stier har ofte gradvise stigninger eller hindringer som steiner eller røtter.
Er Hessenweg 9: Heiligenkuppel - Lohr am Main en sti som går én vei?
Hessenweg 9: Heiligenkuppel - Lohr am Main er en sti som går én vei, og den er 18 km lang og har en høydeøkning på 270 m. Det vil ta ca. 5–5,5 t å fullføre den. Ruter som går én vei starter og ender på forskjellige steder. Lengden på stien refererer til avstanden én vei. Ikke glem å planlegge transport når du utforsker slike ruter!
Hvor lang er Hessenweg 9: Heiligenkuppel - Lohr am Main?
Hessenweg 9: Heiligenkuppel - Lohr am Main er en sti som går én vei, og den er 18 km lang og har en høydeøkning på 270 m. Det vil ta ca. 5–5,5 t å fullføre den. Ruter som går én vei starter og ender på forskjellige steder. Lengden på stien refererer til avstanden én vei. Ikke glem å planlegge transport når du utforsker slike ruter!
Er hunder tillatt på Hessenweg 9: Heiligenkuppel - Lohr am Main?
Det er mulig at hunder er tillatt på Hessenweg 9: Heiligenkuppel - Lohr am Main. Sjekk båndtvangreglene før du går.
Når er den beste tiden av året å gå Hessenweg 9: Heiligenkuppel - Lohr am Main?
Hessenweg 9: Heiligenkuppel - Lohr am Main er åpen hele året og er vakker å besøke når som helst.
Hvor mye folk er det på Hessenweg 9: Heiligenkuppel - Lohr am Main?
Ifølge turgåere er det som regel forholdsvis mye folk på Hessenweg 9: Heiligenkuppel - Lohr am Main. Hessenweg 9: Heiligenkuppel - Lohr am Main er åpen hele året og er vakker å besøke når som helst.
Er backpacking tillatt på Hessenweg 9: Heiligenkuppel - Lohr am Main?
Backpacking er tillatt på Hessenweg 9: Heiligenkuppel - Lohr am Main. Backpackingstier er vanligvis lengre, og de går ofte bare én vei. Overnattingsmuligheter varierer og kan inkludere campingplasser, fricamping, hytter eller overnatting i byen. Du bør alltid dobbeltsjekke om det kreves tillatelse.
Er det skog ved Hessenweg 9: Heiligenkuppel - Lohr am Main?
Ja, Hessenweg 9: Heiligenkuppel - Lohr am Main er en skogssti i Spessart Nature Park.
Sist oppdatert 25. september 2026 kl. 01:11 GMT+0