Gå til hovedinnhold

Potsdam and Güterfelder See

5,6kmLengde
110mHøydeøkning
1–1,5tBeregnet tid
En vei
Skogstur fra Potsdam til Güterfelde i delstaten Brandenburg. Den utpreget skogkledde ruten begynner i nærheten av jakthytta Stern lengst sørøst for Potsdam. Derfra går den gjennom skogene i Parforceheide til Güterfelder Haussee og til slutt til Güterfelde. Det er forfriskningsstopp ved start- og målpunktene. Ruten er perfekt for en kort pause i naturen, med eller uten firbeint selskap. Høydepunkter: - Parforceheide - Güterfelder See
Denne teksten er oversatt.
Tilpass rute
Hundevennlig
Fottur
Strender
Skoger
Innsjøer
Utsikt
Dyreliv
Historiske steder

Populære tider

Bilde av Plus-merke

Når er stien mest travel?

Unngå folkemengdene med ukentlige og månedlige stiakktivitetsdata fra fellesskapet vårt
AllTrails-logo

Eventyret starter i appen

Frakoblede kart, navigasjon og forhold – alt på ett sted
Last ned AllTrails-appen på App StoreLast ned AllTrails-appen på Google Play

Vanlige spørsmål

Hva er nyttig å vite om denne stien?

Bli kjent med denne 5,6-km lange punkt til punkt-stien i nærheten av Nuthetal, Brandeburg. Denne stien er vanligvis betraktet som en moderat utfordrende rute og tar i gjennomsnitt 1 t 22 min å fullføre. Dette er en populær sti for Fottur, men du kan fortsatt oppleve fred og ro på roligere tidspunkt på dagen. Stien er åpen hele året og vakker å besøke når som helst. Hunder er velkomne, men kan måtte være i bånd i enkelte områder.

Hvilket vær forventes denne uken for Potsdam and Güterfelder See?

Forventet vær for Potsdam and Güterfelder See for de neste fem dagene er:
  • ons. 23. september–16.2 grader/regnbyger
  • tor. 24. september–15.5 grader/duskregn
  • fre. 25. september–19.9 grader/opplett
  • lør. 26. september–20.7 grader/opplett
  • søn. 27. september–22.5 grader/opplett

Hvor ligger Potsdam and Güterfelder See?

Potsdam and Güterfelder See er en sti som ligger i Nuthetal, Brandeburg, Tyskland.

Hvor vanskelig er Potsdam and Güterfelder See?

Potsdam and Güterfelder See regnes som en moderat fottur, og den er 5,6 km lang og har en høydeøkning på 110 m. Det vil ta ca. 1–1,5 t å fullføre den. Moderate stier har ofte gradvise stigninger eller hindringer som steiner eller røtter.

Hva er høydeøkningen på Potsdam and Güterfelder See?

Potsdam and Güterfelder See regnes som en moderat fottur, og den er 5,6 km lang og har en høydeøkning på 110 m. Det vil ta ca. 1–1,5 t å fullføre den. Moderate stier har ofte gradvise stigninger eller hindringer som steiner eller røtter.

Er Potsdam and Güterfelder See en sti som går én vei?

Potsdam and Güterfelder See er en sti som går én vei, og den er 5,6 km lang og har en høydeøkning på 110 m. Det vil ta ca. 1–1,5 t å fullføre den. Ruter som går én vei starter og ender på forskjellige steder. Lengden på stien refererer til avstanden én vei. Ikke glem å planlegge transport når du utforsker slike ruter!

Hvor lang er Potsdam and Güterfelder See?

Potsdam and Güterfelder See er en sti som går én vei, og den er 5,6 km lang og har en høydeøkning på 110 m. Det vil ta ca. 1–1,5 t å fullføre den. Ruter som går én vei starter og ender på forskjellige steder. Lengden på stien refererer til avstanden én vei. Ikke glem å planlegge transport når du utforsker slike ruter!

Er hunder tillatt på Potsdam and Güterfelder See?

Ja, hunder er tillatt på Potsdam and Güterfelder See. Dobbeltsjekk båndtvangregler.

Når er den beste tiden av året å gå Potsdam and Güterfelder See?

Potsdam and Güterfelder See er åpen hele året og er vakker å besøke når som helst.

Hvor mye folk er det på Potsdam and Güterfelder See?

Ifølge turgåere er det som regel forholdsvis mye folk på Potsdam and Güterfelder See. Potsdam and Güterfelder See er åpen hele året og er vakker å besøke når som helst.

Er det innsjøer langs Potsdam and Güterfelder See?

Ja, Potsdam and Güterfelder See ligger i nærheten av Güterfelder Haussee.

Finnes det strender langs Potsdam and Güterfelder See?

Ja, Potsdam and Güterfelder See ligger i nærheten av Badestelle.

Er det skog ved Potsdam and Güterfelder See?

Ja, Potsdam and Güterfelder See er en skogssti.

Er det dyreliv langs Potsdam and Güterfelder See?

Ja, mange turgåere har sett dyreliv langs Potsdam and Güterfelder See. Hold alltid trygg avstand til ville dyr.
Sist oppdatert 21. september 2026 kl. 23:49 GMT+0